Vaše internetové připojení je zpět. Aby vše fungovalo správně, klikněte pro přenačtení stránky.
Nejste připojeni k internetu. Zkontrolujte své připojení a zkuste to prosím znovu.
/14042/ Postříbřený náramek biwa perly - Šperky
/14042/ Postříbřený náramek biwa perly - Šperky
1 z 1
Nové

/14042/ Postříbřený náramek biwa perly

Kup teď
Cena
760 Kč
Nakupujete od ověřeného prodejce
14 dní na vrácení zboží
Doprava a platba
AKCE
Balíkovna na adresu v dubnu již od 40 Kč!
Více informací.
Balíkovna Od 83 Kč
Doporučená zásilka 85 Kč
Zásilkovna na výdejní místo Od 89 Kč
Cenné psaní 90 Kč
Balík Do ruky 130 Kč
Doba dodání 2-3 dny
Bankovním převodem
Podrobnosti
/14042/ Postříbřený náramek biwa perly
Popis předmětu
Informace od prodejce
Stav zboží
nepoužívaný, nerozbalený produkt ve 100% stavu

Náramek zdobený přírodními BIWA perlami

 

*** AUTORSKÝ ŠPERK***


Typ náramku: řetízkový

Délka náramku: 14,5-19 cm, nastavitelná

Materiál: postříbřený kov

Barva materiálu: stříbrná

Kámen: přírodní BIWA perly perleťové

Barva kamenů: hnědozlatá žíhaná

Šířka náramku (velikost největšího dílku): cca 20 x 7 mm

Váha: cca 19 g


Fotografie jsou autentické, kupujete přesně tento šperk

 

 

 

 

 

Perla:

Pravá perla je každá, která vznikla v perlorodce přirozenou cestou nebo vložením umělého jádra do škeble perlorodky.
Kultivovaná perla je přírodní perla, která vznikla tak, že člověk vloží malé perleťové jádro  přímo do škeble perlorodky. Perlorodka pak během pár let obalí jádro perletí, a tak vznikne perla.

Pravá perla vzniká stejným způsobem, pouze zanesení  zrnka nejčastěji písku (jádra  perly) do škeble perlorodky, je zcela v rukou matky přírody.
Přírodní perla nikdy není dokonalá: není úplně přesně kulatá, na jejím povrchu jsou dolíčky, rýhy, prohlubně nebo "šupinky". Na pravé perle bývají často barevné šmouhy, které jsou tmavší nebo světlejší, než zbytek perly. U bílých perel bývá obtížné určit odstín - z každého úhlu pohledu se jeví jinak barevné. Máte-li šňůru perel, zjistíte, že je téměř nemožné najít dvě úplně stejné. Stočíte-li si šňůru perel do dlaní, ucítíte po chvíli, že příjemně chladí.
Perlorodky žijí v mořích i řekách. Říční druhy perlorodek dorůstají velikosti až 15 cm. Kulaté perly, které tvoří, mohou být velké maximálně 9 mm. Sladkovodní perlorodky tvoří často perly rozpláclé a různě tvarované tzv. "biwa".  Takové perly mohou být i 3 cm dlouhé a různě barevné.

Mořské perlorodky tvoří perly až 14 mm velké.
Umělá perla je:  dokonalá,  kulatá, povrch je jednolitý a hladký, lesk bezchybný. Také barevný odstín je ze všech úhlů pohledu stejný, beze šmouh.
Jak vyčistit perlový šperk?

Měkkým bavlněným, navlhčeným hadříkem. Perly stačí  lehce otřít. Snažte se, aby perly nepřišly do styku s chlorovanou vodou.  Jakékoliv chemikálie perlám, ale vlastně všem přírodním šperkařským materiálům, škodí. Proto není vhodné například uklízet se šperky, protože i výpary saponátů mohou mít vliv na barvu i strukturu šperků.

 

Náramek zdobený přírodními BIWA perlami *** AUTORSKÝ ŠPERK*** Typ náramku: řetízkový Délka náramku: 14,5-19 cm, nastavitelná Materiál: postříbřený kov Barva materiálu: stříbrná Kámen: přírodní BIWA perly perleťové Barva kamenů: hnědozlatá žíhaná Šířka náramku (velikost největšího dílku): cca 20 x 7 mm Váha: cca 19 g Fotografie jsou autentické, kupujete přesně tento šperk Perla: Pravá perla je každá, která vznikla v perlorodce přirozenou cestou nebo vložením umělého jádra do škeble perlorodky. Kultivovaná perla je přírodní perla, která vznikla tak, že člověk vloží malé perleťové jádro přímo do škeble perlorodky. Perlorodka pak během pár let obalí jádro perletí, a tak vznikne perla. Pravá perla vzniká stejným způsobem, pouze zanesení zrnka nejčastěji písku (jádra perly) do škeble perlorodky, je zcela v rukou matky přírody. Přírodní perla nikdy není dokonalá: není úplně přesně kulatá, na jejím povrchu jsou dolíčky, rýhy, prohlubně nebo "šupinky". Na pravé perle bývají často barevné šmouhy, které jsou tmavší nebo světlejší, než zbytek perly. U bílých perel bývá obtížné určit odstín - z každého úhlu pohledu se jeví jinak barevné. Máte-li šňůru perel, zjistíte, že je téměř nemožné najít dvě úplně stejné. Stočíte-li si šňůru perel do dlaní, ucítíte po chvíli, že příjemně chladí. Perlorodky žijí v mořích i řekách. Říční druhy perlorodek dorůstají velikosti až 15 cm. Kulaté perly, které tvoří, mohou být velké maximálně 9 mm. Sladkovodní perlorodky tvoří často perly rozpláclé a různě tvarované tzv. "biwa". Takové perly mohou být i 3 cm dlouhé a různě barevné. Mořské perlorodky tvoří perly až 14 mm velké. Umělá perla je: dokonalá, kulatá, povrch je jednolitý a hladký, lesk bezchybný. Také barevný odstín je ze všech úhlů pohledu stejný, beze šmouh. Jak vyčistit perlový šperk? Měkkým bavlněným, navlhčeným hadříkem. Perly stačí lehce otřít. Snažte se, aby perly nepřišly do styku s chlorovanou vodou. Jakékoliv chemikálie perlám, ale vlastně všem přírodním šperkařským materiálům, škodí. Proto není vhodné například uklízet se šperky, protože i výpary saponátů mohou mít vliv na barvu i strukturu šperků.

Nabídka č. 7025964244 Vystaveno 05.04. 16:04 Zobrazení: 14