Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Sobota, 15 října, 22:17:44)

Aktuální cena

75,00 Kč
Přihazování skončilo

Náklady za přepravu
Balík Na poštu 85 Kč

Všechny možnosti

Místo: Praha 3

Prodejce galleryart (375)
Detektivky v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Použité Doba dodání (od obdržení platby): 2-3 dny
Vazba: Tvrdá

Skříňka s jedy / Jacques Brenner
166 s. Příběh je situován do malého francouzského města. Kolem celkem nepatrného dědictví se strhne boj, který končí katastrofou.

Když se prokurátor zlobí   / Ivan Kříž
358 s. Stárnoucí prokurátor v okresním městě a absolvent právnické fakulty, který pohrdl teplým místečkem, které mu zajistil otec a chce se sám prosadit. Znepřátelí si řadu místních činitelů, často musí narušit zaběhnuté postoje, ale nakonec si jej oblíbí i jeho představený.

Sicilský klan / Auguste Le Breton
202 s. Detektivka o sicilské mafii líčí obtížný boj spravedlnosti s organizovaným zločineckým klanem, kdy se zločinci střetávají nejen s komisařem, reprezentujícím zákon, ale vyvražďují se i navzájem.

Případ čtyř přátel / J.C. Masterman
193 s. Detektivní román anglického autora, tvůrce detektivek v nejlepší anglické tradici. Jeho hrdina, detektiv-amatér, rakouský právník Brendel, se snaží za bránit zločinu čtyř svých přátel, o němž ví, že k němu musí dojít. Příběh, ve kterém si zmíněný detektiv prakticky ověřuje svou teorii detektivní prevence či predetekce.
 

Dobří kamarádi / John Boynton Priestley
619 s. Hrdinou románu z anglického prostředí třicátých let je tovární dělník, který po ztrátě místa v době začínající hospodářské krize se na cestách po Anglii sblíží s potulnými herci a prožívá s nimi řadu dobrodružství. Kniha odhaluje nekonvenční vztahy drobných lidí a přibližuje anglícké divadelnictví i lidový kabaret.

Verze pro tisk