Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Neděle, 26 března, 21:35:42)

Cena Kup teď

199,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Balík Do ruky 49 Kč

Všechny možnosti

Místo: okr.UO

Prodejce tronda48 (76)
Ostatní v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Originál/Kopie: Originál

Nabízím v aukci tento náboj ráže 7,92x33 vyvinutý během 2.sv. pro jednu jedinou zbraň a sice tu nejlepší StG44! Tento konkrétní je vyroben z mosazi po válce a delaborován + upraven jako přívěsek na klíče nebo pro skalní třeba i krček :-). Některé snímky jsou pouze ilustrativní na prodej je jen jeden kus (patrona s očkem)!

 

 Osobní převzetí možné, upozorňuji že NEZASÍLÁM NA DOBÍRKU! Pouze doporučeně po připsání peněz na účet, nebo po domluvě složenkou. Nemám nastavenou platbu přes PayU! Příhozy zásadně neruším. Pokud budu mít čas tak případné dotazy nebo další foto mohu vyřídit mailem, nejpozději však dva dny před ukončením aukce. Při zaslání předmětu do zahraničí se cena dopravy mění dle tarifu České pošty. Výherce aukce uhradí částku za zboží nejpozději do pěti pracovních dnů pokud ne následuje negativ! Příjemnou aukci přeje tronda48. Nemám nastavenou platbu přes PayU! Po skončení aukce Vám pošlu č.účtu děkuji za pochopení.

 

 

Mrkněte na ostatní mé aukce kde nabízím podobné zajímavé věcičky. http://aukro.cz/listing/user/listing.php?us_id=28226306

ROZPRODEJ SOUKROMÉ SBÍRKY VYSTŘELENÝCH NEBO DELABOROVANÝCH NÁBOJNIC BEZ NÁPLNÍ NIC ANI NIKOHO NEPROPAGUJI :-)

Verze pro tisk