Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • 4 osoby přihazovaly , vyhrává 1...5
  • skončeno (Středa, 12 října, 20:00:00)
Náklady za přepravu
Cenný balík 120 Kč

Všechny možnosti

Místo: Cheb

Prodejce dress_for_less (816)
Speciality/ limitované edice v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Doba dodání (od obdržení platby): 2-3 dny

Srdečně vítejte u mých aukcí kvalitních archivních vín, které jsem letos do dražby vybral....

Od korunky dražíte:

ARCHIVNÍ BÍLÉ VÍNO RYZLINK RÝNSKÝ 23 LET 0,7 l 1993. VELMI KVALITNÍ VÍNO, VHODNÉ i na další zrání. Výborné vinařství SÜNNER - jeden z rodinných dodavatelů

 


VE VÍNĚ MOHOU BÝT VINNÉ KRYSTALY, ČI SEDLINA COŽ NEMÁ VLIV NA KVALITU VÍNA. SKLADOVÁNO CELOU DOBU V LEŽE VE SKLÍPKU S KONSTANTNÍ VLHKOSTÍ A TEPLOTOU. VE STAVU JAK NA FOTCE A TAKTO PRODÁVÁM.

Jedná se o vína z našeho rodinného vinného sklepa, založeného v roce 1921 po výstavbě domu, o který se nyní staráme již čtvrtá generace. Jde o rozprodej soukromé sbírky nikoliv o nový obchodní artikl.Rád umožním a dokonce uvítám osobní převzetí abyste se mohli přesvědčit o kvalitě uložení (neprodávám "nalezence" z bytu v paneláku)

Výjimečný dárek k narozeninám, výročí, či jiné vzácné příležitosti

 

 

 

O Vinařství Sünner:

po dlouhé generace - prokazatelně déle než 300 let - pěstujeme vinnou révu přímo na Mosele ve vinařské obci Winningen, v srdci nejlepší vinařské oblasti, která má výborné podmínky pro ušlechtilý ryzlink rýnský. Více než 30 let bez použití pesticidů, či jakýchkoliv jiných chemikálií a nízkým výnosem hroznů, který je šetrný a přirozený, tím hrozny splňují i dnešní parametry pro BIO produkci. Každé bílé víno zraje před stočením do lahve nejméně 6 měsíců v sudu. Množství ročníků má výborné vlastnosti a předpoklady pro dlouhodobé zrání a trvanlivost vína.

 

Poštovné – 1 láhev 120,- Kč, 2 - 3 láhve 130,- Kč, 4 – 6 lahví 160,- Kč

!!! POZOR !!!

PŘI KOUPI 12-ti VÍN NEPLATÍTE POŠTOVNÉ!

Vína zasílám pojištěná a křehce.

Vybraná vína kvůli přehlednosti prosím dodražit nejdéle do 10 dní od vydražení prvního, nejdéle však každých 12 vín probíhá platba a následné odeslání. Na dobírku lahve neposílám.


Příjemnou aukci !

Verze pro tisk