přesnost: největší

seznam nabídek

  • 60
  • 120
  • 180
  • nabídek na stránce
  • 1
  • z
  • 1

Vzpomínáte na ty doby, kdy jste se jako děti zoufale nudili na zadních sedačkách auta, při dlouhých cestách? Jestliže vás nebavilo číst a rodiče si povídali mezi sebou, zažívali jste pravděpodobně pekelnou nudu. Nebo už se role obrátily, a naopak tohle pozorujete u svých dětí? Ať tak nebo tak, i na tenhle problém má dnešní nabídka příslušenství do auta odpověď a může jej vyřešit. Vítejte do světa LCD displejů do aut.

Pro někoho to může být dnes už standardní řešení, ale pro mnoho majitelů, především starších aut, to může být taky velké sci-fi. A přesto si takové monitory a s nimi spojenou zábavu může dnes dopřát mnoho lidí, jen o této možnosti třeba neví. Tato kategorie tedy slouží k vystavení nabídek různých velikostí a konstrukcí LCD monitorů, skrze které si mohou pasažéři auta pouštět například filmy z DVD nebo jakékoliv jiné audio/video soubory. Stále populárnější jsou LCD monitory, jež se montují do opěrek předních sedadel. Obrazovky se montují přirozeně do zadní části, aby se na ně mohli dívat lidé sedící na zadních sedačkách, často děti. Těm tak připravíme zábavu po čas delší cesty, například na hory.

LCD monitory se také dají namontovat na strop a teoreticky všude tam, kde nebudou překážet ovládání auta a výhledu řidiče z něj. Stačí buď najít správný produkt, nebo si s ním a jeho zapojením trochu více pohrát, aby seděl tam, kde chceme. U každého výrobku bychom také měli najít návod, jak monitor nainstalovat na místo a správně zapojit. Jestliže v tom nejsme příliš zběhlí, může být dobré pořádat někoho, kdo je v této oblasti více zkušený, ideálně známého nebo odborníka ze specializovaného obchodu či dílny.

Ceny jednotlivých LCD displejů do auta se liší podle svojí velikosti, konstrukce i dodávaného příslušenství. Do něj můžeme počítat například stojánky, dálková ovládání nebo anténky pro zařízení, která podporují i příjem externích signálů, jako je rádio nebo televize.