přesnost: největší

seznam nabídek

  • 60
  • 120
  • 180
  • nabídek na stránce

V životě řidiče může nastat moment, kdy si uvědomí, že vlastně nemá všechno potřebné příslušenství k elektronice ve svém autě. V takovém případě má na výběr několik možností, jak jej získat. Může začít objíždět specializované obchody s tímto zbožím a doufat, že jej zakoupí přímo v okolí místa, kde se právě nachází. Může také obvolat pár svých známých, zda někdo z nich nemůže obětovat potřebný kousek výrobku. Do třetice se nabízí možnost nákupu skrze e-shop nebo internetové aukce. Nákup v kamenném obchodě nám předmět poskytne okamžitě (pokud je skladem) a nákup skrze aukci obvykle znamená nižší cenu. Záleží tedy pouze na nás, zda chceme výrobek hned nebo jej za nižší cenu koupit přes internet a počkat na jeho doručení.

Do kategorie příslušenství pro elektronické zařízení můžeme počítat například různé držáky pro GPS navigace. Výhoda vlastnit jednu takovou navigaci je nesporná, a přitom se nám může stát, že v balení k ní nedostaneme odpovídající stojan. Před nákupem samostatného držáku si však musíme zjistit, zda se bude hodit právě k našemu typu navigace.

Dále zde narazíme na mnohé typy antén, FM transmitterů a různou kabeláž například pro zapojení autorádia, reproduktorů nebo zesilovačů. Svou úlohu v našich potřebách mohou sehrát i napájecí rozbočovače do auta, díky kterým budeme moci zapojit více elektrických zařízení najednou.

Hodně příjemným pomocníkem pak může být kazetový adaptér pro autorádio. Ten nám přijde vhod, jestliže máme ve svém voze starší typ autorádia na audio kazety. Do takových kousků techniky obvykle nemůžeme zapojit moderní hudební přehrávače, což tyto kazetové adaptéry elegantně vyřeší. Stačí je zasunout dovnitř, hudební přehrávač napojit na jejich šňůru a najednou si můžeme užívat oblíbené hudby, kterou máme ve svém přehrávači. Skvělé na kazetových adaptérech je cena – obvykle jde o pár desítek korun.