Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 21:55:25)

Cena Kup teď

149,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Elektronická pošta (email) 0 Kč

Všechny možnosti

Místo: Šlapanice

Prodejce Ilaa2 (335)
Akční v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Nové Doba dodání (od obdržení platby): 1-2 dny

Bastion

STEAM GIFT

- Hru zasílám ihned po přijetí platby.

- Do poznámek při zakoupení napište email na který má být Steam gift zaslán. Pokud nenapíšete žádný pošlu hru na Váš aurko e-mail.

- Dárek můžete poté využít a přidat hru do svého steam účtu, stáhnout a ihned hrát, nebo jej jednoduše opět někomu poslat.

Info o hře : Hra Bastion se dodnes používá jako příklad hry, která má dost možná nejkrásnější stylizaci a kreslenou grafiku ze všech her. Užijte si toto kouzelné RPG v plné kráse. Akční RPG Bastion se vyznačuje dvěmi naprosto výraznými rysy. Za prvé, hra zaujme netradičním a velmi originálním příběhem a za druhé překrásnou stylizací a grafickým zpracováním. Právě grafika hry je dodnes považována za vzor všech "malých" her. Celý příběh se odehrává v zemi s názvem Caelondia. Na tomto místě se přihodila obrovská katastrofa, která zemi de facto zničila. Z Caelondie se stalo několik rozličných lítajících ostrůvků s občasným výskytem života. Za zmínku stojí i hudební stránka hry, originální soundtrack byl tak úspěšný, že vyšel samostatně na cd nosičích a odnesl si hned několik prestižních cen.

Aukro Widget
Verze pro tisk