Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 16:00:28)

Cena Kup teď

199,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Doporučená zásilka 60 Kč

Všechny možnosti

Místo: Praha

Prodejce Lord_Warlock (4052)
Jiný v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Použité

Popis: Battlefield: Vietnam Redux

 

 

 

Popadněte a nabijte svojí M-16 ke, oblečte si svoji ochranou vestu, je čas ponořit se do džungle v Battlefield Vietnam. Herní série Battlefield nastoupila novou éru s více zbraněmi as realističtějšími bitvami. 

Vaše jednotka je přesunuta do Vietnamu a vy tak zažijete boj v džungli, na Ho Chi Minhově Stezce ulici a ve městě Hue. Hrát budete moci nejen za americké jednotky, ale můžete zkusit i roli vojáka Severo-vietnamské armády (NVA). 

Vietnamská válka přinesla nové ničivé zbraně, které se dostanou do ruky nejen vám, navíc budete moci řídit autentická americká a vietnamská vozidla. 

Největším přínosem pro američany byli ve Vietnamu - vrtulníky a letadla. Stejnou službu vykonají i pro vás helikoptéry UH-1 Huye, CH-47 Chinook a stíhačky Phantom P4. Na zemi tanky M551. Strana NVA využívá naopak ruské tanky T-54 a Migy 21. 

Mnoho různorodých scénářů: Např. povedete skupinu helikoptér Huey při útoku na nepřátelské hnízdo. Zavoláte leteckou podporu a nebo budete sami pilotovat letadlo při shazování napalmu. Budete kormidlovat loď po řece v džungli. A samozřejmě také zažijete spoustu soubojů tváří tvář .

  • Verze pro tisk