Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • 1 osoba koupila 1 položku
  • skončeno (Neděle, 9 října, 14:42:09)
Náklady za přepravu
Doporučená zásilka 80 Kč
Cenný balík 100 Kč
Balík Do ruky 115 Kč
Poštovné zdarma od 3 000 Kč Přeprava ZDARMA

Všechny možnosti

Místo: Bohumín

Prodejce Kvetinarka2 (990)
Cedníky v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Chráníme Vaše nákupy až do výše 20 000 Kč.

Přeprava zdarma

Při nákupu nad 3 000 Kč
od Kvetinarka2
Stav zboží: Nové Doba dodání (od obdržení platby): 2-3 dny

Výrobek Saladin je jedinečné mnohofunkční dvojité síto, určené nejen k omývání a okapávání ovoce a zeleniny a cezení brambor, ale také k pasírování omáček a polévek apod. Nahradí tak hned několik kuchyňských nástrojů najednou.

Saladin se skládá ze dvou sít – z jednoho hlubokého velkého síta s držákem a třemi nožičkami na spodní straně a z jednoho menšího plochého, rovněž s držákem.
Držáky na obou sítech jsou zakulaceny a leží při práci dobře a pevně v ruce.
Velké síto lze malým sítem uzavřít, a to tak, že se jazýček malého síta prostrčí otvorem ve velkém sítu. Tímto způsobem vznikne praktické dvojité uzavřené síto, vhodné na odstřeďování vody ze salátů a bylinek nebo k omývání a vysoušení čerstvého špenátu. Zeleninu a ovoce, uzavřené v sítu, lze také proplachovat ve vodě. Pohybem a vzniklým tlakem se tak špína a drobný hmyz důkladně a beze zbytku odplaví.
Síta je možné díky drážkám na jejich vnějších stranách pevně posadit na mísy nebo hrnce různých průměrů, a to tak, aniž by klouzala.
Ploché síto se také může používat na slévání tekutin např. vody z brambor. Stačí ho nasadit přímo na hrnec dnem nahoru a hrnec překlopit. Speciální děrování sloužící ke slévání je umístěno na obou stranách a umožňuje tak pracovat pravou i levou rukou.
Při skladování lze obě síta vložit do sebe nebo je zavěsit na otvory v rukojeti. Takto uskladněná nezaberou mnoho místa.

 

objem: 2,5l
23cm (průměr), 11cm (výška)

 

 

 


Verze pro tisk