Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 21:55:00)

Aktuální cena

99,00 Kč
Přihazování skončilo

Náklady za přepravu
Doporučená zásilka 85 Kč

Všechny možnosti

Místo: Pletený Újezd

Prodejce EvaZajacovaCerna (2286)
Saka, obleky v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Použité Značka: C&A
Doba dodání (od obdržení platby): 4-6 dní
Barva: Černá,

Prodám párkrát použité černé sako C&A, velikost 98, rozměry: prsa 2 x 56 cm, délka 83 cm.

 

Móda C&A

 

Móda pro mladé i starší. Společnost C&A nabízí módu pro energické ženy, náročné dívky i pro muže, kteří mají rádi nedbalou eleganci nebo pro nezbedné děti. Móda, která má pro každou příležitost a pro každý typ právě to vhodné. Tím se C&A stará o příjemnější život milionů zákaznic a zákazníků. C&A nabízí svým zákazním v Evropě kvalitní oděvy za přístupné ceny již déle než 100 let.

 

Historie C&A

 

Společnost C&A byla založena v roce 1841, zakladateli byli bratři Clemens a August Brenninkmeyer, kteří založili svůj první sklad textilií v holandském Sneeku. Písmena v názvu C&A jsou iniciály bratrů. Dnes má společnost C&A pobočky po celé Evropě. Společnost C&A se také zabývá ekologickými problémy. Nyní si C&A klade za cíl i to, aby nabízela produkty z biologicky pestované bavlny.

 

C&A –  Móda pro mladé i starší / C&A oblečení (http://www.luxurymag.cz)C&A –  Móda pro mladé i starší / C&A oblečení (http://www.luxurymag.cz)

 

C&A a celebrity

 

Společnost si pro své kampaně také vypůjčuje známé tváře. Tváří jarní a letní kolekce se stala Alena Šeredová. V minulých kolekcích zazářily herečky Anna Geislerová, Linda Rybová a Tereza Brodská a pak také topmodelka Petra Němcová. Firma C&A má několik podkategorií tak, aby vyhověla všem svým zákazníkům. Clockhouse Girls, Clockhouse Boys, značka Yessica pro sebevědomé, sexy ale i klasické ženy, Angelo Litrico pro muže a Kids pro děti. Dál si můžete u společnosti C&A zakoupit plavky a doplňky od kabelek po bižuterii a kvalitní spodní prádlo.

 

C&A –  Móda pro mladé i starší / C&A oblečení (http://www.luxurymag.cz)

 

Firma C&A nabízí módu pro mladé i straší, pro ženy, muže, chlapce, dívky i děti. A stejně tak má i kolekci v nadměrných velikostech, pro ženy s oblými tvary, které se chtějí oblékat vkusně a stylově. Na českých stránkách společnosti C&A najdete seznam prodejen, přehled kolekcí, ale i přehled aktuálních trendů a také je zde jednoduchá C&A hra, u které se určitě pobavíte.

 

C&A –  Móda pro mladé i starší / C&A oblečení (http://www.luxurymag.cz)C&A –  Móda pro mladé i starší / C&A oblečení (http://www.luxurymag.cz)C&A –  Móda pro mladé i starší / C&A oblečení (http://www.luxurymag.cz)

 

Podívejte se i na mé další aukce, ušetříte na poštovném. Při koupi další mé aukce si účtuji 5 Kč za kus. Poštovné se platí vždy to nejvyšší.

 

 

 

 

 

Verze pro tisk