Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 14:17:51)

Cena Kup teď

570,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Kurýrní služba - dobírka 110 Kč

Všechny možnosti

Místo: Sibřina

Prodejce plkshop (1720)
Údržba bazénové vody v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Stav zboží: Nové

BazenyShop.cz

Chemoform čistič filtrů 1l

Speciální přípravek pro čistění pískových i kartušových filtrací. Zvyšuje průtok filtrů, nepotřebují být tak často čištěné. Vylepšuje účinnost filtru a zvyšuje tak kvalitu vody.

Čistič filtrací odstraňuje vodní kámen, organické částice, zbytkyoleje a jiné znečištění, kterým bývají filtry zanesené. Může sepoužívat společně s chlorovými, kyslíkovými a ozónovými přípravky.**Bazénová filtrace by měla být čištěna 1 – 2× ročně.

Pískové filtrační zařízení: uzavřete, příp.odpojte veškerá dávkovací zařízení. Zavřete spodní výpust afiltrační zařízení nastavte do polohy „Zpětný proplach“ (BACKWASH).Při běžícím čerpadle pomalu (15 – 20 vteřin) nalijte 200 – 300mlpřípravku Filter Cleaner do skimmeru. Po nadávkování přípravku nechtev chodu čerpadlo ještě minimálně 5 minut do doby než je vodavyčištěná. Následně přejděte do normálního provozu: 10 vteřinv poloze „Výplach filtru“ (RINSE) a poté nastavte ventil do polohy„Filtrace“ (FILTER). Nezapomeňte před každým přepnutím ventiluzastavit čerpadlo!!!

Kartušové filtrační zařízení:nastří­kejtepřípravek na kartušovou filtrační vložku. Nechte chvíli působit adůkladně opláchněte vodou.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím vždypřečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku!

ZnačkaChemoform

NOVÉ, NEPOUŽITÉ. Záruka 24 měsíců.

Záruka spokojenosti! Pokud nebudete se zbožím spokojeni, vrátím Vám peníze.