Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 20:26:32)

Cena Kup teď

139,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Doporučená zásilka 69 Kč
Dobírka 99 Kč
Poštovné zdarma od 950 Kč Přeprava ZDARMA

Všechny možnosti

Místo: Úvaly

Prodejce TOMINESMRDI (57)
Autokosmetika v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Chráníme Vaše nákupy až do výše 20 000 Kč.

Přeprava zdarma

Při nákupu nad 950 Kč
od TOMINESMRDI
Stav zboží: Nové Doba dodání (od obdržení platby): 1-2 dny

Naše nabídka zboží
informace

KontaktMartin Křelina 
Na Ztraceném korci 1425 
250 82 Úvaly 

IČ: 76381161

mail:  info@tominesmrdi.com
tel.:    602 778 141Možnost plateb


- PayU
(rychlá platba kartou)

- Běžný bankovní převod
(č.ú.:107-1897390297/0100)

- Dobírka
(v hotovosti při převzetí)Doprava

 

100,-Kč   - dobírka
  50,-Kč   - doporučená zásilka

ZDARMA - při nákupu nad 850,-Kč
ZDARMA - osobní předání

VÝDEJNÍ MÍSTO:
Purkyňova 1805
250 82 Úvaly 
(pouze po předchozí domluvě)Víte, že …

 


Na všechno námi nabízené zboží garantujeme 14-ti denní lhůtu na vrácení peněz a to bez udání důvodu.Proč nakoupit u nás?


Ověřený prodejce - tisíce spokojených zákazníků.

Rychlá expedice - zpravidla do 48 hodin po obdržení platby, díky vlastnímu skladu.

Výhodné AUKRO ceny - slevy, akce, výprodeje.

Specializovaný obchod 

 

100% PŘÍRODNÍ INGREDIENCE

Je tomu již více než 20 let, co společnost California Scents představila přírodní osvěžovač vzduchu "v malé plechovce". V průběhu těchto let California Scents stavěla a rostla na základech svého ekologické závazku a pověsti moderní a inovativní značky. I dnes pokračuje v produkci osvěžovačů vzduchu a pohlcovačů pachu, které nejen že povzbuzují smysly zákazníků, ale zároveň dosahují nejvyšších standardů kvality, které si společnost vytyčila před více než dvěma desítkami let.

Pouze ryze čisté, přírodní a organické složky, pojďme to rozebrat...

Nejkvalitnější 100% čisté vonné oleje, přírodní citrusový extrakt, organické rostlinné výtažky, esence a další přírodní vonné složky. To všechno jsou základní a klíčové stavební kameny používané při výrobě vůní do auta, vůní do bytu, pohlcovačů pachu pro domácí mazlíčky a dalších produktů California Scents.

Pojďme se nyní podívat na význam slovního spojení "ryze čistý produkt" z druhé strany a zaměřme se na to, co ve složení výrobků California Scents nenajdete. Plniva, ředidla a uhlovodíková rozpouštědla - žádný z výše uvedených není a ani nikdy nebude obsažen v žádném z výrobků. Takže vždy, když uvidíte při nákupu osvěžovače vzduchu na obalu nápis California Scents, můžete si být jistí, že jste našli produkt, který nejen že přináší svěžest, ale činí tak i přírodním a ekologicky bezpečným způsobem.

 

 

 

 

Enviro Kleen™ je "ekologický" certifikační program poskytovaný společností ChemTel, zaměřující se na rostoucí potřebu spotřebitelů rozlišit produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí.


Výrobky jsou testovány na sensibilitu, rakovinotvornost, mutagenitu, reprodukční toxicitu, ekologickou persistenci, vodní toxicitu, nebezpečné vlastnosti v souladu s IFRA zásadami, v souladu se standarty Evropské unie a v hlavním souladu se standarty Enviro Kleen.

U produktů, které úspěšně projdou certifikačním programem Enviro Kleen™ je zaručen menší dopad na životní prostředí a jsou nezávadné pro lidi a zvířata.

Pro více informací můžete navštívit webové stránky www.enviro-kleen.org.

 

 

EKOLOGICKÝ PRODUKT


Společnost California Scents začala vyrábět "zelené", k přírodě přátelské, produkty ještě předtím, než to začalo být v módě.

 

Již v roce 1993 společnost California Scents uvedla na trh osvěžovač vzduchu Spillproof Organic Air Fresheners®. Tento výrobek, složený z biologicky rozložitelného materiálu (3 bloky lisovaného lnu), napuštěný 100% přírodním vonným olejem a balený v recyklovatelném hliníkovém obalu jednoznačně přinesl závan svěžího vzduchu do světa osvěžovačů vzduchu. Takto přirozený způsob provonění a osvěžení vzduchu byl revoluční novinkou v době, kdy konkurenční značky vyráběly aerosolové, fluorcarbonem plněné, rozprašovače. Společnost California Scents dodržuje svůj ekologický závazek i v dnešní době a zároveň přenáší hlavní myšlenku, se kterou byl vyroben její první produkt i do svých ostatních produktových řad osvěžovačů vzduchu a pohlcovačů pachu, ruku v ruce se svou ekologickou tradicí.

 

Cíl značky California Scents je jasný - i nadále poskytovat ekologicky smýšlejícím zákazníkům efektivní řešení v oblasti osvěžení a provonění okolního životního prostoru, které nejen že přinese skutečný požitek ze svěžesti, ale také je šetrný k naší Zemi.
         

 

 

 

Aukro Widget
Verze pro tisk