Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 11:41:54)

Cena Kup teď

347,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Cenný balík 89 Kč
Dobírka 129 Kč
Poštovné zdarma od 2 499 Kč Přeprava ZDARMA

Všechny možnosti

Místo: eshop

Prodejce U-I-G-C-R (149)
Akční v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Chráníme Vaše nákupy až do výše 20 000 Kč.

Přeprava zdarma

Při nákupu nad 2 499 Kč
od U-I-G-C-R
Stav zboží: Nové Výrobce: EA
Doba dodání (od obdržení platby): 1-2 dny

Předmětem této aukce je nová orig. hra: Crysis 2 (PC).

Minimální konfigurace:

Operační systém: Windows XP, Windows Vista (32bit), Windows 7, dvoujádrový procesor 2000MHz, paměť 2048MB RAM, grafická karta s 512MB RAM (GeForce 8800GT / Radeon 3850HD), 9.00GB volno na disku, DVDROM
Internetové připojení je vyžadováno k instalaci hry a hraní online!!!

Lokalizace: EN

Věková kategorie: 16+

Stav: nové - zapečetěné v celofánu!

Doba odeslání zboží: v případě platby předem 1-2 prac. dny od připsání platby na náš účet, v případě dobírky 1-2 prac. dny od obdržení vyplněného formuláře zvolené dopravy z Aukra.

Toto zboží máme skladem v ČR, je tedy většinou doručeno již druhý prac. den (od odeslání zásilky). U nás tedy nečekáte na doručení několik dnů či týdnů, jak u některých jiných prodejců zde na Aukru.

 

 

Příhoz je zavazující a v žádném případě jej nerušíme! Proto než přihodíte, tak si nejdříve rozmyslete, zda máte o uvedený předmět opravdu zájem.

Podívejte se na naše další aukce, v případě zakoupení více zboží, platíte jen jedno poštovné nebo může být poštovné i zdarma (podrobnější informace najdete na stránce "O mně").

 

 

Máte-li zájem o jinou hru, neváhejte nás kontaktovat (z důvodu velkého množství her nejsme schopni, vše zde vystavit). Po dohodě Vám vybranou hru vystavíme v nové aukci s cenou "KUP TEĎ".

Máte-li na nás nějaký dotaz, napište nám na email: info.uniexcom@email.cz

 

 

UPOZORŇUJEME ZÁJEMCE O KOUPI, ŽE TOTO ZBOŽÍ NABÍZÍME I V NAŠEM ESHOPU A POKUD BUDE TAM PRODÁNO, TAK ZDE BUDE STAŽENO Z PRODEJE! MÁTE-LI TEDY VÁŽNÝ ZÁJEM O TUTO HRU, NEČEKEJTE NA KONEC AUKCE!!!

Na všechno zboží Vám vystavíme daňový doklad a vztahuje se na něj záruka dle našich obchodních podmínek k nahlédnutí zde: http://www.nakupujizde.cz/obchodni-podminky/Verze pro tisk