Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Sobota, 15 října, 00:35:22)

Aktuální cena

9 990,00 Kč
Přihazování skončilo

Náklady za přepravu
Cenný balík Přeprava ZDARMA
Kurýrní služba 170 Kč
Zásilka do zahraničí 390 Kč

Všechny možnosti

Místo: Horoušany

Prodejce 1jab1 (617)
Olej v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Doba dodání (od obdržení platby): 2-3 dny Doba vzniku: 1990–1999

 

ÚŽASNÉ ČTYŘI OBRAZY - ČTVERO ROČNÍCH OBDOBÍ (JARO, LÉTO, PODZIM, ZIMA). VŠECHNY JSOU SIGNOVANÉ A DATOVANÉ VPRAVO DOLE - VIZ FOTO. AUTOREM JE CENĚNÝ A VYHLEDÁVANÝ MALÍŘ FRANTIŠEK JAŠEK.

 

 

 

FRANTIŠEK JAŠEK

 

narozen 14.10.1927

 

zemřel 24.12.2004

 

autodidakt, pracoval jako nástrojář v Tokozu - Žďár nad Sázavou, maloval zejména krajinu Vysočiny, nebo vesnická stavení.


 

ROZMĚRY RÁMŮ JSOU U VŠECH OBRAZŮ STEJNÉ CCA 26,5 CM X 18,5 CM, RÁMY JSOU ZDOBENÉ, MÍSTY MAJÍ DROBNÉ ODĚRKY. OLEJE NA DESCE ČI TVRDÉM KARTONU. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

 

 

OBRAZY BYLY NAMALOVÁNY V ROCE 1991.


 

POKUD CHCETE KVALITU, NEVÁHEJTE - URČITĚ BUDETE SPOKOJENI. JEDNÁ SE O KVALITNÍ DÍLA VYHLEDÁVANÉHO MALÍŘE, TEDY O DOBROU INVESTICI. ORIGINALITU PLNĚ GARANTUJI VRÁCENÍM PENĚZ.

 

 

VÍCE FOTEK OBRAZŮ NALEZNETE ZDE...

 

 

 

 

POKUD SE VÁM OBRAZ LÍBÍ A NA AUKCI JEŠTĚ NENÍ PŘIHOZENO, MŮŽETE MI NABÍDNOUT NA E-MAIL 1jab@seznam.cz CENU KUP TEĎ , KTEROU PŘÍPADNĚ PŘIDÁM DO AUKCE. POKUD CHCETE ZASLAT VÍCE FOTEK, SDĚLIT VÍCE PODROBNOSTÍ O OBRAZU, PŘÍPADNĚ SI OBRAZ PROHLÉDNOUT OSOBNĚ, TAKÉ PIŠTE NA VÝŠE UVEDENÝ E-MAIL.

PODÍVEJTE SE I NA OSTATNÍ MÉ AUKCE, PŘI VYDRAŽENÍ VÍCE OBRAZŮ PLATÍTE POUZE JEDNO POŠTOVNÉ - VŽDY TO NEJVYŠŠÍ. OSTATNÍ MÉ AUKCE JSOU K DISPOZICI ZDE...Aukro Widget
Verze pro tisk