Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 17:08:23)

Aktuální cena

1 000,00 Kč
Přihazování skončilo

Náklady za přepravu
Osobní převzetí 0 Kč

Všechny možnosti

Místo: Ostrava

Prodejce fiala7523 (17)
Kategorie 9-18 kg (9 m - 3,5 r) v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Použité Doba dodání (od obdržení platby): 2-3 dny
Barva: Multikolor,

Limitovaná edice luxusní kolekce DUCATI. Exkluzivní provedení s maximálním zaměřením na detaily. Atraktivní sportovní potah.

Autosedačka Key 1 splňuje normu ECE R 44/04 a je určena pro děti od 9 do 18kg. Je vybavena 5-ti bodovým, nastavitelným bezpečnostním pásem s centrálním utahováním. Sedačka je polohovatelná do polohy v sedu, odpočinkové a na spaní.Zajišťuje optimální ochranu při bočním nárazu, má snímatelný prací potah. Cirkulační systém zaručí maximální prodyšnost. Autosedačka se upevňuje vždy po směru jízdy automobilu.
Isofix systém umožňuje spojení autosedačky přímo s karoserií vozu, pokud je automobil již z výroby vybaven kotevními úchyty pro tento typ sedačky.Více info u prodejce/výrobce automobilů.Díky pevnému spojení s karoserií vozu je vaše dítě maximálně chráněno v případě nárazu. V případě, že Váš automobil neobsahuje třetí fixační bod = kotevní úchyt v zavazadlovém prostoru, lze autosedačku připevnit pouze tříbodovým autopásem.
Nelze kombinovat připevnění systémem ISOFIX a autopásy! Výhody systému Isofix: normované upevnění pro jednoduchou a bezchybnou montáž a demontáž.Pevné spojení mezi dětskou autosedačkou a vozidlem je zárukou bezpečného připevnění do vozidla.

Verze pro tisk