Při nákupu nad 2 000 Kč
od z12konstr1
Stav zboží: Použité Doba dodání (od obdržení platby): 1-2 dny
Značka: Apache

První kolekce kol značky Apache vyjela z výrobní linky v roce 2001. Okamžitě se prosadila mezi zavedenými značkami a získala si přízeň profesionálních i hobby závodníků, rekreačních cyklistů a cykloturistů. V roce 2003 se na kole Apache stal Jarda Kulhavý juniorským mistrem světa a Evropy, Kamil Absbuher vyhrál na cyklokrosovém speciálu závod světového poháru a v minulosti sedlal kola Apache také paralympionik Michal Stark. V roce 2012 jsme založili vlastní mládežnický závodní tým Apache Bike Race team a hned v prvním roce jeho činnosti jsme získali dva tituly mistra ČR prostřednictvím kadeta Ondřeje Dudka a kadetky Jany Adámkové. O rok později na tyto úspěchy navázal další kadet Lukáš Slavík, který získal titul mistra ČR v silniční časovce a hned 3x na dráze.

•

Dětské kolo se díky kolům velikosti 24 palců hodí pro děti ve věku 9 až 12 let nebo výšce 115-155cm. Díky univerzální barvě, která se líbí děvčatům i chlapcům, je tento model ideální volbou, do doby než dítě doroste pro kolo větší velikosti. Díky širokým plášťům se nemusíte bát svého potomka vzít i na lesní či polní cesty a naučit jej základům jízdy v terénu. Má hliníkový rám s geometrií přizpůsobenou dětské postavě a pevnou ocelovou vidlici. Je osazeno komponenty Shimano s otočným řazením Revoshift, které se dítěti snadno ovládá. Celkem má malý cyklista k dispozici 18 převodů a o bezpečné zastavení se postarají ráfkové brzdy. S takovým kolem se vaše dítě bude na každý výlet těšit!

Rámový základ z duralu řady 6061 v designově nepřehlédnutelném provedení. Ploché patky jsou dostatečně odolné, stejně jako přední partie rámu. Geometrie je střižena pro dokonalé ovládání a hravé chování kola. Bytelný stroj pro malé dravce je osazen pevnou ocelovou vidlicí a komponenty Shimano pro spolehlivou funkci řazení.

Díky pevné vidlici je kolo o cca 2kg lehčí než odpružené, což ocení lehká dítka, když kolo váží zhruba polovinu jejich váhy.