Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • 2 osoby koupily 2 položky
  • skončeno (Sobota, 15 října, 20:44:11)
Náklady za přepravu
Cenný balík 79 Kč

Všechny možnosti

Místo: Orlová - Lutyně

Prodejce elektro-orlova (32)
Doogee v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Nové Konstrukce: dotykové
Doba dodání (od obdržení platby): více než 10 dní
Požadované vlastnosti : Dual SIM, odolný,
Značka: Doogee,

NABÍDKA PLATÍ POUZE DO KONCE TÉTO AUKCE !
Doogee TITANS 2 DG700 black crocodile leather, 8GB, IP67


Ten pravý do nepohody

Ten pravý do nepohody


Pokračuje v inovacích, Unikátní design, špičkový výkon. Vodě odolný a prachu vzdorný s ochranou IP67. Díky této ochraně vydrží extrémní teploty až -40°C a naopak až 85°C nejvyšší teploty. Přístroj je rovněž odolný vůči nárazu a vibracím a navíc je vybaven displejem s odolným sklem s mimořádnou odolností proti poškrábaní a tlaku. Dobrý do pouště nebo jungle.
Chytré tlačítko

Chytré tlačítko


V rámu telefonu je umístěno chytré tlačítko pro zrychlenou volbu Vaší oblíbené aplikace. Ať už jde o nahrávání, focení, otevření e-mailu, atd. Sami si určíte a nastavíte, co se po zmáčknutí tohoto univerzálního tlačítka stane.
8Mpx kamera

8Mpx kamera


S Titans 2 DG700 můžete zachytit selfie, nejlepší vzpomínky, krajinu, mnohem lépe. Pořiďte si snímek v pouhých sekundách. O pořizování fotek nebudete ochuzeni ani za špatných světelných podmínek díky vestavěné přisvětlovací diodě, která může sloužit i jako svítilna.
Rychlé nabíjení

Rychlé nabíjení


4000 mAh baterie, společně s úsporným procesorem dělá z Titans 2 DG700 přeborníka ve výdrži na jedno nabití. Díky funkci rychlého nabíjení je Titans 2 DG700 plně nabito během jedné hodiny, což je třikrát kratší doba než u telefonů jiných značek.
Nabíjení jiných zařízení

Nabíjení jiných zařízení


Když už máte v ruce takto rychle se nabíjející stroj, proč se nepodělit o „trochu šťávy“ s ostatními zařízeními. S OTG nabíjením je to možné! Titans2 je schopen dobíjet jiné zařízení díky USB. Proměníte tak svůj telefon v powerbanku. Díky OTG technologii můžete připojit MP3 přehrávač, pevný disk a další USB zařízení k Vašemu DG700 k přenosu dat.
Guest účet

Guest účet


Nejste sami, kdo používá Váš telefon? S účtem pro další uživatele můžete velmi dobře chránit své fotky, konverzaci, kontakty a podobně.
Nová generace přenosu dat

Nová generace přenosu dat


Poznejte zcela nový způsob přenosu dat. Pouhým dotykem obrazovky dvou zařízení je přenos hotový. Titans2 DG700 je vynikající mobil pro přenos dat.
Chytrá gesta

Chytrá gesta


Snadný přístup ke všem aplikacím pomocí gest, bez nutnosti odemknutí telefonu. Jednoduchý pohyb rukou pro přepínání mezi skladbami bez nutnosti aktivace displeje. Udělejte screenshot v jakýkoliv moment. Dotkněte se obrazovky 3 prsty a sjeďte s nimi dolů. Titans2 DG700 Vám umožní snímat gesta bez kontaktu s telefonem. Můžete si číst, aniž byste se dotkli obrazovky, vyfotit obrázek nebo dokonce můžete zamknout telefon.


Přidáno 2016-10-12 20:37
AKCE DO KONCE AUKCE
Verze pro tisk