Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

 • Položka nebyla zakoupena
 • skončeno (Čtvrtek, 23 března, 19:45:00)

Aktuální cena

499,00 Kč
Přihazování skončilo

Náklady za přepravu
Balík Na poštu 140 Kč
Balík Do ruky 140 Kč

Všechny možnosti

Místo: Praha

Prodejce JardaK44 (1747)
Zesilovače v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Použité

 

ČTĚTE PROSÍM CELÝ TEXT AUKCE

 

Pokud vás zajímají Hi-Fi a PA audiozařízení, tak se můžete podívat na fotografie zařízení z mých Aukro aukcí, které jsem sestavil do krátkého videa na mém kanálu na Youtube. Některá zařízení z této prezentace jsou ještě vystavená v aukcích, některá jsou bohužel již přes Aukro prodána. Přesto si však myslím, že by se vám fotky mohly líbit. - PRO VIDEO KLIKNĚTE ZDE

Aby obchod proběhl k oboustranné spokojenosti, tak zde uvádím pár základních informací:

 1. obchod z mé strany probíhá vždy s maximální rychlostí a záleží pouze na Vás jak rychle zásilku obdržíte. Po vydražení obdržíte informační e-mail od aukra, kde je v textu uvedeno také číslo účtu. Dále po vydražení obdržíte další informační e-mail ode mne, opět s uvedením čísla účtu a rekapitulací dodacích podmínek.
 2. zásilky jsou odesílány 2x týdně, v úterý a v pátek. Odesláno je vždy to, co je uhrazeno (připsáno na účet) předchozí den do 9:00 hodin. Na poštu nejezdím, pošta si posílá auto pro zásilky sem.Zaslání na dobírku NENÍ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ MOŽNÉ (nemám tento způsob zasílání s dopravcem smluvně upraven) - TAKŽE JAKÉKOLIV POŽADAVKY NA ZASLÁNÍ NA DOBÍRKU JSOU BEZPŘEDMĚTNÉ!!! NA DOBÍRKU VÁM ZÁSILKA ZASLÁNA NEBUDE!!! raději to zdůrazňuji, protože se tento požadavek pravidelně opakuje, přestože to je výslovně uvedeno u každé aukce.
 3. o připsání částky na účet vás vždy informuji e-mailem s uvedením předpokládaného termínu odeslání
 4. o odeslání zásilky vás vždy informuji e-mailem.
 5. zásilka je vždy zabalena tak, aby to odpovídalo předmětu aukce – tj. například u elektroniky vždy obaleno igelitovou balicí folií proti nečistotám z výplňového materiálu, velké množství výplňového materiálu okolo celého předmětu. U citlivějších zařízení (CD přehrávače, gramofony atd…) je vždy pod kartonem z vnější strany polystyren. Balení není otázkou pár minut a lepicí páska také není zdarma, takže proto je mé poštovné o něco vyšší než sazebník pošty – ovšem předpokládám, že dáte přednost kvalitnímu zabalení než minimálnímu poštovnému. Pokud vydražíte více aukcí a je možné zaslání v jedné zásilce, tak platíte samozřejmě pouze jedno poštovné, které může být vzhledem k hmotnosti a náročnosti balení o něco vyšší než u jednotlivých aukcí.
 6. protože přes aukro probíhá pouze část mých obchodů a realizovaný objem zakázek je výrazně vyšší, tak potřebuji, aby mi zde prodaná zařízení „neležela příliš dlouho“ – mám velké problémy s volným prostorem. Je nutné, aby obchod proběhl co nejrychleji. Tj. pokud nemáte momentálně peníze, tak prosím do aukce nepřihazujte.
 7. totéž platí i v případě osobního převzetí – pokud nemůžete pro zásilku přijet co nejdříve po ukončení aukce (tj. max. do cca 3-4 dnů), tak také prosím do aukce nepřihazujte.
 8. z výše uvedených důvodů rozhodně nečekám, až se vydražitel „rozhoupe“ k platbě nebo převzetí. Pokud není předmět aukce uhrazen nebo převzat osobně do 4 dnů, tak automaticky posílám urgenci přes aukro. Po dalších 4 dnech automaticky žádám o vrácení provize a předmět aukce opět automaticky vystavuji do prodeje znovu. Okamžikem odeslání žádosti o vrácení provize odstupuji od smlouvy a předmět aukce již bohužel neobdržíte – bude prodán někomu jinému. Ve vyjímečných případech je možná samozřejmě domluva, ale musí to mít skutečně opodstatněný důvod.
 9. osobní převzetí je možné prakticky téměř kdykoliv po předchozí domluvě na mé aukro adrese. Předměty aukcí nikam nevozím, po Praze nejezdím – nemám na to čas. Pokud jezdíte MHD, tak vás doveze až sem (cca 50 metrů od domu). Parkování autem přímo před vchodem.

 

PŘEDMĚTEM AUKCE JE POUZE 1 ks SWITCHER - viz nadpis aukce - NIC JINÉHO. Žádné kabely, které vidíte na fotografiích či videu připojené do zařízení předmětem aukce NEJSOU. Síťový kabel jsem si půjčil od jiného zařízení (standardní počítačový), takže také není předmětem aukce (pokud byste však žádný neměli, tak vám ho k zařízení přidám - samozřejmě zdarma - ale pouze na výslovné vyžádání - předmětem aukce NENÍ).

 

Automatický regulovatelný přepínač audio signálu. 10 vstupů, digitální display, regulace intervalu přepínání vstupů. Jednotlivé vstupy se spínají postupně po sobě v časovém intervalu, který nastavíte otočným regulátorem v pravé přední části zařízení. Tlačítkem vedle displeje přepnete přímo další vstup. Spínají se pouze vstupy, do kterých je připojen audio signál – viz video. Na prvním videu jsou připojeny do zařízení dva stereo CD přehrávače – první CD přehrávač je připojen do vstupu číslo 1 a vstupu číslo 3, druhý CD přehrávač je připojen do vstupu číslo 2 a číslo 4. Na videu vidíte, že se automaticky přepínají tedy pouze vstupy 1-4. Na druhém videu není do vstupů zapojen žádný signál a přepínání probíhá v plném rozsahu 1-10. Kontrolky svítí, digitální signalizace funkční. Vnitřní malý reproduktor byl kdysi přilepen, ale odlepil se, tak jsem ho znovu přilepil… doufám, že to vydrží… i když reproduktor je pouze takový „pípák“ a signalizuje zapnutí zařízení pípnutím, jiný zvuk reprodukován není. Vzhled viz detailní fotografie na odkazu níže, tj. běžné stopy používání – odřeniny laku u šroubů, škrábance na krytu. Vzhled vnitřní části viz detailní fotky – uvnitř nečištěno – nebylo to nutné – nafoceno ihned po otevření.

 

 

DETAILNÍ FOTOGRAFIE A VIDEO SFUNKČNOSTÍ - ZDE

 

VZHLEDEM K VÝŠE UVEDENÉMU PRODÁVÁM VÝSLOVNĚ JAKO ZAŘÍZENÍ K OPRAVĚ SE VZHLEDOVÝMI VADAMI. BEZ ZÁRUKY.

 

 


 

V PŘÍPADĚ ZASLÁNÍ POŠTOU VELMI SLUŠNÉ ZABALENÍ SAMOZŘEJMOSTÍ - JAK BALÍM ZÁSILKY SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE:BALENÍ ZÁSILEK


ípadné dotazy či domluva termínu prohlídky zařízení prostřednictvím formuláře u aukce, na mailureprosoustavy@seznam.cz nebo klikněte ZDE

 

Pokud jste registrováni na Facebooku a chcete být informováni o aktuálně připravovaných aukcích tak klikněte ZDE

 

Důrazně prosím začínající aukcionáře, aby svůj příhoz uvážili. Stále se opakují příhozy od aukcionářů, kteří nepochopili princip obchodování na aukru!!!

Zásilky jsou odesílány 2x týdně - úterý, pátek. Předměty aukcí uhrazené (připsáno na účet) do pondělí do 9:00 hod. budou odesílány v úterý. Předměty aukcí uhrazené do čtvrtka do 9:00 hod. budou odesílány v pátek. Větší zásilky jsou odesílány jako "balík do ruky", pojištěné na odpovídající hodnotu. Z tohoto důvodu o něco vyšší poštovné.

Osobní převzetí pouze na mé aukro adrese - předměty aukcí nikam po Praze nevozím - nemám na to čas - jsem prakticky 24 hodin denně v poslechovce :-).

 

 

Děkuji vám za zájem o moje aukce a věřím, že budete v případě vydražení spokojeni. Snažím se vždy předmět aukce popsat co nejlépe a tak, aby to odpovídalo realitě. Pokud budete mít jakékoliv další dotazy, tak je rád zodpovím. V případě, že si i po přihození účast v aukci rozmyslíte, tak vám váš příhoz samozřejmě zruším (pokud to bude avizováno s rozumným předstihem a časově možné ještě před uzavřením aukce). Nechci nikoho nutit do koupě něčeho, co si nakonec nepřeje,,,, stát se může cokoliv, co změní vaše rozhodnutí - najdete něco levnějšího, vhodnějšího atd... Spokojenost musí být na obou stranách,,,, formulace některých "aukcionářů" jako - "Příhozy neruším" atd... jsou mi naprosto proti srsti. :-))) V případě, že vydražíte více předmětů, které se dají poslat v jednom obalu, tak samozřejmě platíte pouze jedno poštovné odpovídající sazebníku pošty. Podívejte se i na další moje aukce, třeba vás něco zaujme a také si můžete přečíst rubriku „o mně“.

Aukro Widget

Chcete být informováni o aktuálně vystavených nabídkách? Tak klikněte níže:

Verze pro tisk