Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 11:45:49)

Cena Kup teď

485,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Elektronická pošta (email) 0 Kč

Všechny možnosti

Místo: Praha

Prodejce _Key4You_ (163)
Akční v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Stav zboží: Nové

Activision
Family Guy Back to the Multiverse

Základní charakteristika:

Produkt je určen pro platformu Steam. Produkt je dostupný v anglicé lokalizaci, neobsahuje češtinu. Produkt je doručen elektronicky, nejedná se o krabicovou verzi.

 

Akční hra z pohledu třetí osoby zasazená do prostředí amerického animovaného seriálu Family Guy z dílny Setha MacFarlanea. V roli nejmladšího z rodiny Stewieho Griffina a psa Briana budete cestovat různými paralelními vesmíry a pronásledovat Stiwieho zlého bratra Bertrama, který shromažďuje armádu napříč dimenzemi s jejíž pomocí hodlá zničit realitu ve které jeho bratr žije. 

Podíváte se do světa kde žijí jen amišové, do santovi dílny a na několik dalších šílených míst. Ve hře je spousta známých míst a charakterů, které známe ze seriálu. Samozřejmě nechybí spousta rozličných zbraní, od coltu 1911 po laserové pušky a místy spousta bizarních nepřátel žijících ve světě Family Guy. 

Mimo hlavní kampaň je také možnost hrát několik misí, ve kterých si vyzkoušíte hru i za jiné obyvatele města Quahog, které však nesouvisí s hlavní příběhovou linií. Další z možností je hra pro více hráčů. Multiplayer má několik módů mezi nimi například klasický DeathMach. Fanoušci seriálu ocení atmosféru vycházející z dabingu, hlášek známých postav a spousty vtipných a absurdních prvků, které dělají Family Guy tím čím je.

 

 

 

Verze pro tisk