Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 18:06:40)

Cena Kup teď

70,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Obyčejný balík 50 Kč
Dobírka 90 Kč
Poštovné zdarma od 5 000 Kč Přeprava ZDARMA

Všechny možnosti

Místo: Zásmuky

Prodejce ADVichricka (68)
Filtry v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Chráníme Vaše nákupy až do výše 20 000 Kč.

Přeprava zdarma

Při nákupu nad 5 000 Kč
od ADVichricka
Stav zboží: Nové Rok výroby: 2014
Značka vozidla: Fiat Doba dodání (od obdržení platby): 2-3 dny
Kód zboží: 3010

 

Filtr olejový ALFA 145,146,155,156/CITROEN JUMPY FIAT LANCIA 

Cena pouze 70Kč s DPH. Zboží je nové a zabalené v originálním obalu.

Popis předmětu:

vyska ( v mm ): 95,5
velikost závitu: M 20X1,5
vnejsi prumer [mm]: 76,5
Typ ventilu: ventil omezující tlak
typ filtru: nasroubovany filtr
Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info 2: se zpetnym ventilem

 

Číslo výrobce vozu(OE):

ALFA ROMEO 4648378
ALFA ROMEO 60810852
ALFA ROMEO 60813507
CITROËN 1109C6
CITROËN 1109K9
CITROËN MLS000715
FIAT 46423474
FIAT 46468378
FIAT 46787007
FIAT 46805832
FIAT 50008507
FIAT 59030262
FIAT 597329B
FIAT 5973926
FIAT 5973928
FIAT 5984044
FIAT 60810852
FIAT 60813507
LANCIA 5973928

 

Číslo konkurence:

UFI 23.196.00

KNECHT OC983

BOSCH 0 451 103 111

MANN   W 713/16

FILTRON  OP 545

 

Použito ve vozidlech:

ALFA ROMEO 145 (930)
2.0 16V T.S. (1995.10 - 2001.01); 1970.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Motor: AR 67204
1.9 JTD (1999.02 - 2001.01); 1910.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Motor: AR 32302
ALFA ROMEO 146 (930)
1.9 JTD (1999.02 - 2001.01); 1910.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Motor: AR 32302
ALFA ROMEO 155 (167)
2.0 T.S. 16V (167.A2G) (1995.03 - 1997.12); 1970.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Motor: AR 67204
1.7 T.S. 16V (1996.05 - 1997.12); 1747.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Motor: AR 67106
1.6 16V T.S. (1996.05 - 1997.12); 1598.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Motor: AR 67601
ALFA ROMEO 156 (932)
1.9 JTD (932B2) (1997.09 - 2000.10); 1910.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Motor: AR 32302
1.9 JTD (932A2B__) (2000.10 - 2001.05); 1910.00 ccm - 110.00 KM/81.00 kW; Motor: AR 37101
2.4 JTD (932A1B__) (2000.10 - 2005.09); 2387.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Motor: 839 A6.000
1.9 JTD (932A2B, 932A2C) (2001.05 - 2005.09); 1910.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Motor: 937 A2.000
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932)
1.9 JTD (932B2) (2000.05 - 2000.10); 1910.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Motor: AR 32302
1.9 JTD (932B2B__) (2000.10 - 2001.05); 1910.00 ccm - 110.00 KM/81.00 kW; Motor: AR 37101
1.9 JTD (932B2B, 932B2C) (2001.05 - 2006.05); 1910.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Motor: 937 A2.000
ALFA ROMEO SPIDER (916S_)
CITROËN JUMPY (U6U)
1.6 (1995.10 - ???); 1581.00 ccm - 79.00 KM/58.00 kW; Motor: 220 A2.000; 1580 SPI
CITROËN JUMPY (BS_, BT_, BY_, BZ_)
1.6 i (1995.10 - ???); 1581.00 ccm - 79.00 KM/58.00 kW; Motor: 220 A2.000; 1580 SPI
FIAT BARCHETTA (183)
FIAT BRAVA (182)
1.4 (182.BG) (1995.10 - 2001.10); 1370.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Motor: 182 A5.000
1.6 16V (182.BH) (1995.10 - 2001.10); 1581.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Motor: 182 A6.000
1.8 GT 16V (182.BC) (1995.10 - 2001.10); 1747.00 ccm - 113.00 KM/83.00 kW; Motor: 182 A2.000
1.6 16V (182.BB) (1996.02 - 2001.10); 1581.00 ccm - 103.00 KM/76.00 kW; Motor: 182 A4.000
1.4 12 V (182.BA) (1995.10 - 1998.08); 1370.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Motor: 182 A3.000
1.9 TD 100 S (182.BF) (1996.03 - 2001.10); 1910.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: 182 A7.000
1.9 TD 75 S (182.BF) (1996.03 - 2001.10); 1910.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Motor: 182 A8.000
1.9 JTD 105 (1998.12 - 2001.10); 1910.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Motor: 182 B4.000
1.9 JTD (2000.09 - 2001.10); 1910.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: 182 B9.000
FIAT BRAVO I (182)
1.4 (182.AG) (1995.10 - 2001.10); 1370.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Motor: 182 A5.000
1.6 16V (182.AH) (1995.10 - 2001.10); 1581.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Motor: 182 A6.000
1.8 GT (182.AC) (1995.10 - 2001.10); 1747.00 ccm - 113.00 KM/83.00 kW; Motor: 182 A2.000
2.0 HGT 20V (182.AD) (1995.10 - 1998.07); 1998.00 ccm - 147.00 KM/108.00 kW; Motor: 182 A1.000
1.6 16V (182.AB) (1996.03 - 2001.10); 1581.00 ccm - 103.00 KM/76.00 kW; Motor: 182 A4.000
1.4 (182.AA) (1995.10 - 2001.10); 1370.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Motor: 182 A3.000
1.9 TD 100 S (182.AF) (1996.03 - 2001.10); 1910.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: 182 A7.000
1.9 TD 75 S (182.AF) (1996.03 - 2001.10); 1910.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Motor: 182 A8.000
1.9 JTD 105 (1998.12 - 2001.10); 1910.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Motor: 182 B4.000
2.0 HGT 20V (182AQ) (1998.07 - 2001.10); 1998.00 ccm - 154.00 KM/113.00 kW; Motor: 182 B7.000
1.9 JTD (2000.09 - 2001.10); 1910.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: 182 B9.000
FIAT CINQUECENTO (170)
1.1 Sporting (170AH) (1994.10 - 1998.01); 1108.00 ccm - 54.00 KM/40.00 kW; Motor: 176 B2.000
FIAT COUPE (FA/175)
FIAT DOBLO (119)
1.9 D (223AXB1A) (2001.03 - ???); 1910.00 ccm - 63.00 KM/46.00 kW; Motor: 223 A6.000
1.9 JTD (223AXE1A) (2001.10 - ???); 1910.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: 182 B9.000; 223 B2.000
1.9 JTD (2003.07 - ???); 1910.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Motor: 223 A7.000; 223 B1.000
FIAT DOBLO Cargo (223)
1.9 D (223ZXB1A) (2001.03 - ???); 1910.00 ccm - 63.00 KM/46.00 kW; Motor: 223 A6.000
1.9 JTD (223ZXE1A) (2001.10 - ???); 1910.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: 182 B9.000
1.9 JTD (2003.07 - ???); 1910.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Motor: 223 A7.000; 223 B1.000
FIAT FIORINO (146)
FIAT FIORINO Pick up (146)
1.6 (1994.01 - 2001.05); 1581.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Motor: 146 C6.000; 146 D6.000
1.7 TD (1997.01 - 2001.05); 1698.00 ccm - 63.00 KM/46.00 kW; Motor: 146 D7.000
1.4 (1994.05 - 2001.05); 1372.00 ccm - 67.00 KM/49.00 kW; Motor: 146 D5.000
FIAT MAREA (185)
1.4 80 12V (1996.09 - 2002.05); 1370.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Motor: 182 A3.000
1.6 100 16V (1996.09 - 2002.05); 1581.00 ccm - 103.00 KM/76.00 kW; Motor: 182 A4.000
1.8 115 16V (1996.09 - 2002.05); 1747.00 ccm - 113.00 KM/83.00 kW; Motor: 182 A2.000
2.0 150 20V (1996.09 - 1999.04); 1998.00 ccm - 147.00 KM/108.00 kW; Motor: 182 A1.000
1.9 TD 75 (1996.09 - 2002.05); 1910.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Motor: 182 A8.000
1.9 TD 100 (1996.09 - 2002.05); 1910.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: 182 A7.000
1.9 JTD 105 (1999.04 - 2001.01); 1910.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Motor: 182 B4.000
2.0 155 20V (1999.04 - 2001.01); 1998.00 ccm - 154.00 KM/113.00 kW; Motor: 182 B7.000
1.6 100 16V Bipower (1999.04 - 2002.05); 1581.00 ccm - 103.00 KM/76.00 kW; Motor: 186 A4.000; 185 A3.000
2.0 150 20V (2001.01 - 2002.05); 1998.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Motor: 185 A8.000
1.9 JTD 110 (2001.01 - 2002.05); 1910.00 ccm - 110.00 KM/81.00 kW; Motor: 186 A6.000
FIAT MAREA Weekend (185)
1.4 80 12V (1996.09 - 2002.05); 1370.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Motor: 182 A3.000
1.6 100 16V (1996.09 - 2002.05); 1581.00 ccm - 103.00 KM/76.00 kW; Motor: 182 A4.000
1.8 115 16V (1996.09 - 2002.05); 1747.00 ccm - 113.00 KM/83.00 kW; Motor: 182 A2.000
2.0 150 20V (1996.09 - 1999.04); 1998.00 ccm - 147.00 KM/108.00 kW; Motor: 182 A1.000
1.9 TD 75 (1996.09 - 2002.05); 1910.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Motor: 182 A8.000
1.9 TD 100 (1996.09 - 2002.05); 1910.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: 182 A7.000; 182 B9.000
1.9 JTD 105 (1999.04 - 2002.05); 1910.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Motor: 182 B4.000
1.2 16V (1998.10 - 2002.05); 1242.00 ccm - 82.00 KM/60.00 kW; Motor: 182 B2.000
2.0 150 20V (2001.01 - 2002.05); 1998.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Motor: 185 A8.000
1.9 JTD 110 (2001.01 - 2002.05); 1910.00 ccm - 110.00 KM/81.00 kW; Motor: 186 A6.000
FIAT MULTIPLA (186)
FIAT PALIO (178BX)
FIAT PALIO Weekend (178DX)
1.2 (178DX.G1A) (1996.04 - 2001.02); 1242.00 ccm - 73.00 KM/54.00 kW; Motor: 178 B5.000
1.6 16V (178DX.D1A) (1996.04 - 2001.02); 1581.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: 178 B3.000
1.2 (178DYA1A) (2001.02 - ???); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Motor: 188 A4.000; 178 C4.066
1.6 16V (178DYC1A06) (2001.02 - ???); 1596.00 ccm - 103.00 KM/76.00 kW; Motor: 182 B6.000
FIAT PANDA (141A_)
FIAT PANDA Van (141_)
FIAT PUNTO (176)
FIAT PUNTO (188)
FIAT PUNTO kabriolet (176C)
FIAT PUNTO Van (176L)
FIAT PUNTO Van (188AX)
FIAT SCUDO Combinato (220P)
FIAT SCUDO (220L)
FIAT SEICENTO (187)
FIAT SEICENTO Van (187)
FIAT SIENA (178_)
FIAT STILO (192)
1.6 16V (192_XB1A) (2001.10 - 2006.11); 1596.00 ccm - 103.00 KM/76.00 kW; Motor: 182 B6.000
FIAT STRADA (178E)
FIAT TEMPRA (159)
FIAT TEMPRA S.W. (159)
FIAT TIPO (160)
1.1 (160.AA) (1988.01 - 1991.10); 1108.00 ccm - 56.00 KM/41.00 kW; Motor: 160 A3.000
FIAT UNO (146A/E)

 

                                                                                                                 

 

Nábízíme široký sortiment levných a kvalitních autodílů.

Maloobchodní i velkoobchodní prodej náhradních dílů pro všechny osobní, nákladní i užitkové vozy.

Dále nabízíme autochemii, oleje, provozní kapaliny, příslušenství, karosářské díly, nářadí, servisní vybavení.

Zboží si můžete objednat, nebo vyzvednout i na naší prodejně.

 

AUTODÍLY od A do Z

281 44 Zásmuky

 

Vaše dotazy rádi zodpovíme tel.: 737 039 572, vicherek@gmail.com 

Verze pro tisk