Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 18:06:23)

Cena Kup teď

85,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Obyčejný balík 50 Kč
Dobírka 90 Kč
Poštovné zdarma od 5 000 Kč Přeprava ZDARMA

Všechny možnosti

Místo: Zásmuky

Prodejce ADVichricka (68)
Filtry v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Chráníme Vaše nákupy až do výše 20 000 Kč.

Přeprava zdarma

Při nákupu nad 5 000 Kč
od ADVichricka
Stav zboží: Nové Rok výroby: 2015
Značka vozidla: Fiat Doba dodání (od obdržení platby): 2-3 dny
Kód zboží: 5582

 

Filtr olejový Filtr olejový FIAT Ducato 1.9D TD

Cena pouze 85Kč s DPH. Zboží je nové a zabalené v originálním obalu.

Popis předmětu:

velikost závitu: UNF 3/4inch-16
vnejsi prumer [mm]: 76
vyska ( v mm ): 95,5

 

Číslo výrobce vozu(OE):

ALFA ROMEO 116440603000
ALFA ROMEO 60507080
ALFA ROMEO 60574554
ALFA ROMEO 605745540
ALFA ROMEO 7773854
CITROËN 1109M3
CITROËN 1109W7
CITROËN MLS000194
FIAT 4212109
FIAT 4228326
FIAT 4339509
FIAT 4356500
FIAT 4363484
FIAT 4371581
FIAT 4382101
FIAT 4394463
FIAT 43944630
FIAT 4434790
FIAT 4434792
FIAT 44347920
FIAT 4434895
FIAT 4449040
FIAT 46805830
FIAT 46805831
FIAT 5889209
FIAT 5939831
FIAT 5951865
FIAT 60507080
FIAT 60574554
FIAT 60810474
FIAT 60810709
FIAT 71736160
FIAT 7581562
FIAT 7689285
FIAT 7773854

 

Číslo konkurence:

UFI 23.448.00

BOSCH 0 451 103 351

MANN   W 713/4

FILTRON  OP 537 

Použito ve vozidlech:

ALFA ROMEO 145 (930)
1.9 TD (1994.10 - 1999.02); 1929.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Motor: AR 67501; AR 33601
ALFA ROMEO 146 (930)
1.9 TD (1994.12 - 1999.02); 1929.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Motor: AR 67501; AR 33601
ALFA ROMEO 155 (167)
1.9 TD (167.A3) (1993.04 - 1997.12); 1929.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Motor: AR 67501
ALFA ROMEO 156 Sportwagon (932)
3.2 GTA (932BXB) (2002.03 - 2006.05); 3179.00 ccm - 250.00 KM/184.00 kW; Motor: 932 A.000
ALFA ROMEO 164 (164)
2.0 T.S. (164.A2C, 164.A2L) (1987.06 - 1992.09); 1995.00 ccm - 143.00 KM/105.00 kW; Motor: AR 06416
2.0 T.S. (164.A2H) (1987.06 - 1990.12); 1995.00 ccm - 148.00 KM/109.00 kW; Motor: AR 06420
2.0 V6 Turbo (164.K3) (1992.09 - 1998.09); 1996.00 ccm - 201.00 KM/148.00 kW; Motor: AR 64102
2.0 V6 Turbo (164.A2G, 164.A2F) (1991.03 - 1992.09); 1996.00 ccm - 204.00 KM/150.00 kW; Motor: AR 64101
2.5 V6 (1992.09 - 1998.09); 2492.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Motor: AR 66201
3.0 V6 (164.A) (1987.06 - 1992.09); 2959.00 ccm - 192.00 KM/141.00 kW; Motor: AR 06410
3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P) (1992.09 - 1998.09); 2959.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Motor: AR 64305-3
3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB) (1987.06 - 1992.09); 2959.00 ccm - 184.00 KM/135.00 kW; Motor: AR 06412
3.0 i.e. QV (164.AG) (1990.09 - 1992.09); 2959.00 ccm - 200.00 KM/147.00 kW; Motor: AR 06430; AR 64301
2.0 (1987.06 - 1998.09); 1962.00 ccm - 138.00 KM/102.00 kW; Motor: AR 06416
ALFA ROMEO 166 (936)
ALFA ROMEO SPIDER (916S_)
FIAT 127
FIAT 127 Panorama
FIAT 128
FIAT 128 coupe
1.3 Berlinetta (AC) (1975.06 - 1979.12); 1290.00 ccm - 73.00 KM/54.00 kW; Motor: 128 AC.000
1.3 (AC) (1972.03 - 1979.12); 1290.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Motor: 128 AC.000
1.1 (AC 5) (1972.03 - 1981.02); 1116.00 ccm - 64.00 KM/47.00 kW; Motor: 128 AC5.000
1.1 (AC 5) (1975.08 - 1981.02); 1116.00 ccm - 65.00 KM/48.00 kW; Motor: 128 AC5.000
FIAT 128 Familiare
FIAT 131
FIAT 131 Familiare/Panorama
FIAT BRAVA (182)
1.9 D (1995.10 - 2001.10); 1929.00 ccm - 65.00 KM/48.00 kW; Motor: 160 A7.000
FIAT BRAVO I (182)
1.9 D (1995.10 - 2001.10); 1929.00 ccm - 65.00 KM/48.00 kW; Motor: 160 A7.000
FIAT CROMA (154)
FIAT DUCATO Autobus (230)
1.9 TD Panorama/Combinato (1994.03 - 2002.04); 1929.00 ccm - 82.00 KM/60.00 kW; Motor: 230 A3.000
1.9 TD Combinato (1994.08 - 2002.04); 1929.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Motor: 230 A4.000
1.9 D Combinato (1995.06 - 2002.04); 1929.00 ccm - 69.00 KM/51.00 kW; Motor: 230 A2.000
1.9 D (1998.04 - 2002.04); 1905.00 ccm - 68.00 KM/50.00 kW; Motor: DJY; D9B; D9B (XUD9A)
FIAT DUCATO (230L)
1.9 D (1994.03 - 2002.04); 1929.00 ccm - 69.00 KM/51.00 kW; Motor: 230 A2.000
1.9 TD CAT (1994.08 - 2002.04); 1929.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Motor: 230 A4.000
1.9 D (1998.04 - 2002.04); 1905.00 ccm - 68.00 KM/50.00 kW; Motor: DJY
1.9 TD (1994.03 - 2002.04); 1929.00 ccm - 82.00 KM/60.00 kW; Motor: 230 A3.000
FIAT DUCATO (280)
1.9 TD (1989.03 - 1990.08); 1929.00 ccm - 82.00 KM/60.00 kW; Motor: 280 A1.000
FIAT DUCATO (290)
1.9 TD (1989.03 - 1994.03); 1929.00 ccm - 82.00 KM/60.00 kW; Motor: 280 A1.000

 

                                                                                                                 

 

Nábízíme široký sortiment levných a kvalitních autodílů.

Maloobchodní i velkoobchodní prodej náhradních dílů pro všechny osobní, nákladní i užitkové vozy.

Dále nabízíme autochemii, oleje, provozní kapaliny, příslušenství, karosářské díly, nářadí, servisní vybavení.

Zboží si můžete objednat, nebo vyzvednout i na naší prodejně.

 

AUTODÍLY od A do Z

281 44 Zásmuky

 

Vaše dotazy rádi zodpovíme tel.: 737 039 572, vicherek@gmail.com 

Verze pro tisk