Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • 2 osoby koupily 2 položky
  • skončeno (Středa, 12 října, 15:04:01)
Náklady za přepravu
Doporučená zásilka 49 Kč
Obyčejný balík 77 Kč
Dobírka 88 Kč

Všechny možnosti

Místo: Brno

Prodejce vpantucek1 (2036)
Zdroje v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Použité Značka : Fortron
Výkon zdroje: 500 W a méně PFC filtr: aktivní
Velikost ventilátoru: 120 mm a méně Účinnost: 89 % a více
Doba dodání (od obdržení platby): 4-6 dní
Požadované vlastnosti: konektor PCI-Express, konektor pro HDD (molex), konektor pro disky SATA,

Prodám funkční odzkoušený ATX zdroj : Fortron SAGA II 500 500W, aktivní PFC

 

Stylově bílý 500W ATX12V v2.3 zdroj s černým 120mm tichým ventilátorem, aktivní PFC, duální 12V větev, ochranná pojistka, zkratová ochrana, účinnost >80%, PCI-E napájení 6 a 6+2pin

 

Kvalitní napájecí zdroje Fortron jistě patří k tomu lepšímu, co lze na našem trhu pořídit. Za poměrně příznivou cenu lze pořídit slabší i nejvýkonnější modely, které poskytují skutečnou záruku spolehlivosti a díky orientaci výrobce na integraci tichých pomaloběžných ventilátorů získáte kvalitní a nehlučnou komponentu, o jejíž bezproblémový chod se nemusíte nikdy starat.

Model SAGA II 500 je určený pro domácí i pracovní stanice a poskytuje maximálním výkon 500 W a splňuje normu Intel ATX 12V V2.3. Může se pochlubit netradičním avšak slušivým designem. Zdroj je vyveden ve stylové bílé barvě a je doplněn elegantním 120mm ventilátorem barvy černé. Zdroj je vybaven dvojicí 12V větví a nechybí ani aktivní PFC (Power factor correction).

Použitý 120 mm ventilátorem je nízkootáčkový s nízkou produkcí hluku, který je po instalaci do PC umístěn přímo nad CPU. Tato pozice umožňuje zdroji nejefektivnější možný odvod teplého vzduchu z procesoru a celé PC skříně a to i při nižších otáčkách ventilátoru zdroje.

K dispozici je čtveřice napájecích konektorů molex, jeden disketový napájecí konektor a čtyři konektory pro zařízení Serial ATA. Pro napájení základní desky je vybaven 20+4 pinovým ATX konektorem a nechybí ani přídavný 4+4pinový konektor pro procesor nebo jeden 6pinový a jeden 6+2 pinový PCI-Express konektor.

 
 

Zdroj posílám dobře zabalený.

 

Dám záruku 60dní na vyzkoušení.

Verze pro tisk