přesnost: největší

seznam nabídek

49,00 s dopravou 129,00
sledovat

Fotoalbum

6 dnů Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
  • 60
  • 120
  • 180
  • nabídek na stránce

I v době mohutné digitalizace veškerého obsahu se najdou obory, které mu vice či méně úspěšně odolávají. I když je patrně nevyvratitelné, že výroba i prodej klasických fotoalb v posledních letech klesá, neznamená to, že se jedná o odepsanou kategorii. Mnoho lidí stále dává přednost tomu, aby měli fotografie fyzicky někde uložené a nespoléhali se pouze na výkřiky moderní technologie. Z čistě praktického hlediska je úplně nejlepší mít své fotografie jak schované ve fotoalbech, tak uložené v digitální podobě. Samozřejmě máme na mysli ty pro nás důležité, patrně nikdo nechce skladovat tisíce fotek ve skříni.

Rozhodnout se vybrané fotky vyvolat a zanést do fotoalba může být užitečné a příjemné hned z několika důvodů. Jestliže jsme dospělí, patrně si pamatujeme na momenty, kdy se sešla celá rodina nad právě vyvolanými a z obchodu donesenými fotkami. Každý snímek pak šel z ruky do ruky a tehdy poprvé jsme se mohli radovat nad povedenými záběry nebo hořekovat nad těmi zkaženými. To byla doba klasických analogových fotoaparátů, kdy se počítal každý jeden záběr, jelikož jejich celkový počet v rámci jednoho filmu byl velmi omezený (obvykle na 12, 24 či 36 snímků). Ovšem podobně to může být i dnes, za vlády pomocí digitálních fotoaparátů.

Jakmile vybereme vyfocené fotky, zaneseme je do specializované prodejny a můžeme se je nechat vyvolat, jako za „starých časů“. Výhodou focení digitální cestou je možnost přesně vybrat snímky, které si chceme vyvolat.

Co se týče nabídky fotoalb, tak narazíme na stovky a tisíce jejich variací. Malé, velké, barevné, zdobené, pomalované, s různou kapacitou snímků… možností je opravdu mnoho. Jejich cena je často také příjemná, obvykle se pohybuje okolo stokoruny, maximálně několika set korun. V popisku aukce každého alba bychom také měli najít informaci o tom, jak velké fotky se do něj vejdou.