Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • 9 osob přihazovalo , vyhrává j...8
  • skončeno (Středa, 12 října, 17:57:04)

Aktuální cena

1 075,00 Kč
Přihazování skončilo
Náklady za přepravu
Balík Do ruky 90 Kč

Všechny možnosti

Místo: Troubsko-Popůvky

Prodejce xxchali (273)
Chytré hodinky v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Nové Značka: Jiná
Doba dodání (od obdržení platby): 4-6 dní

Dobrý den, nabízím k prodeji zcela nové chytré hodinky GoClever Chronos Pi. Bohužel nemám pro ně využití, dostal jsem darem, dalo by se říci, že pro mě příliš chytré. Hodinky jsou v záruce 2 roky, na paragonu datum 5.10. 2016, tudíž do 5.10. 2018 jsou v záruce. Běžná cena na internetu je cca 2000Kč, nyní za Vaší cenu.

 

Viz. na CZC.cz : https://www.czc.cz/goclever-smartwatch-chronos-pi/194659/produkt?utm_source=heureka.cz&utm_medium=cpc&utm_campaign=Chytre_hodinky&utm_term=GOCLEVER_SmartWatch_Chronos_PI

 

Chronos PI jsou propracované a designově značně povedené chytré hodinky plné funkcionalit spojující moderní technologie a clasický design. Díky čístému vzhledu těchto hodinek je můžete nosit k saku a obleku, a budete vypadat skvěle a sledované údaje o Vaší kondici máte přitom stále k dispozici.

Jsou vyrobeny z odolného a kvalitního materiálu, a tak nehrozí, že by při běžném používání došlo k jakémukoliv poškození. Hodinky skrývají pestrou škálu funkcí, jako například měření srdečního tepu, kdy Vám pomůže přizpůsobit trénink pro zlepšení kondice, vylepšené senzory zase rozeznají běh od chůze a dokáží i kontrolovat délku a kvalitu Vašeho spánku.

Přesně počítají počet kroků, spálené kalorie a určí i trvání jednotlivých událostí. Po získání potřebných údajů hodinky vyhodnotí naměřená data a ihned Vám ukáží, kolik kalorií jste konkrétní činností spálili. Vše ihned uvidíte pomocí propracovaného dotykového displeje přímo na zápěstí. Jako každé chytré hodinky pak Surge poskytují notifikaci hovorů a zpráv z Vašho telefonu. Kompatibilita s Bluetooth 4.0 pak zabezpečuje možnost spárování s PC nebo s podporovanými smartphony. Kompatibilní s iOS, Android a Windows Phone zařízeními

Verze pro tisk