Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Sobota, 15 října, 00:34:49)

Aktuální cena

2 490,00 Kč
Přihazování skončilo

Náklady za přepravu
Cenný balík Přeprava ZDARMA
Kurýrní služba 170 Kč
Zásilka do zahraničí 390 Kč

Všechny možnosti

Místo: Horoušany

Prodejce 1jab1 (617)
Housle v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Stav zboží: Použité Doba dodání (od obdržení platby): 2-3 dny

 

PŘEDMĚTEM PRODEJE JSOU STARÉ HOUSLE VČETNĚ SMYČCE A POUZDRA. UVNITŘ HOUSLÍ JE ŠTÍTEK - JIŘÍ LÍPA - VÝROBA HUDEBNÍCH NÁSTROJŮ - NYMBURK - VIZ FOTO.

 

CELKOVÁ DÉLKA HOUSLÍ CCA 52 CM - ASI SE TEDY JEDNÁ O 1/4KY.

 

NEJSEM ODBORNÍKEM NA HOUSLE, MOJÍ DOMÉNOU JSOU OBRAZY, HOUSLE JSEM VYKOUPIL Z POZŮSTALOSTI PRÁVĚ SPOLEČNĚ S OBRAZY, TAKŽE STAV A HODNOTU POSUĎTE SAMI DLE FOTEK, PŘÍPADNĚ VÁM DOFOTÍM CO BUDE POTŘEBA A ZODPOVÍM VAŠE DOTAZY.

 

HOUSLE MAJÍ S OHLEDEM NA STÁŘÍ MÍSTY OTLUKY A ODĚRKY, NEJSOU VŠAK NIKDE PRASKLÉ A VYPADAJÍ POMĚRNĚ KVALITNĚ.  SMYČEC JE BEZ ŽÍNÍ. POUZDRO JE VE ŠPATNÉM STAVU - JE ROZPADLÉ. CELKOVÝ STAV VIZ FOTO.

 

 

POKUD SE VÁM HOUSLE LÍBÍ A NA AUKCI JEŠTĚ NENÍ PŘIHOZENO, MŮŽETE MI NABÍDNOUT NA E-MAIL 1jab@seznam.cz CENU KUP TEĎ , KTEROU PŘÍPADNĚ PŘIDÁM DO AUKCE. POKUD CHCETE ZASLAT VÍCE FOTEK, SDĚLIT VÍCE PODROBNOSTÍ O PŘEDMĚTU, PŘÍPADNĚ SI HOUSLE PROHLÉDNOUT OSOBNĚ, TAKÉ PIŠTE NA VÝŠE UVEDENÝ E-MAIL.

PODÍVEJTE SE I NA OSTATNÍ MÉ AUKCE, PŘI VYDRAŽENÍ VÍCE PŘEDMĚTŮ PLATÍTE POUZE JEDNO POŠTOVNÉ - VŽDY TO NEJVYŠŠÍ. OSTATNÍ MÉ AUKCE JSOU K DISPOZICI ZDE...Aukro Widget
Verze pro tisk