Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Sobota, 8 října, 07:34:44)
Náklady za přepravu
Doporučená zásilka 60 Kč
Dobírka 100 Kč

Všechny možnosti

Místo: Teplice

Prodejce jirikotek (1557)
Sony PlayStation Vita v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Použité Doba dodání (od obdržení platby): 2-3 dny

Little Deviants

  • Žánr:  akční hra
  • Platformy: PSV

Hra pro PS Vita Gravity Rush. Velké dobrodružství, okouzlující svým grafickým zpracováním a také hrátkami s gravitací, jak již název napovídá. Hlavní protagonistkou je žena, která trpí amnezií a má moc ovládat gravitaci. Pomocí těchto schopností dokáže odhalit svoji minulost a pokusí se zachránit budoucnost.

Ve hře budete moci manipulovat s gravitací a různými náhradníky, kteří budou určovat různé pohledy na dokončení řady misí. Mise probíhají v různých světech, gravitace se ovládá pomocí naklánění konzole a je zde zastoupena i řada dalších dotykových i pohybových akcí.

 Little Deviants pronásledovaní zlým Botzem nouzově přistáli na planetě Whoman. Na vás je, abyste je zachránili.Hrajte si s Little Deviants v bláznivých minihrách pomocí dotykové obrazovky, zadního dotykového kříže a mikrofonu a dalších ovládacích prvků systému PS Vita. Můžete si zpřístupnit celou řadu věcí a můžete hrát i opakovaně. Budete muset uplatnit veškerou vynalézavost i všechny dovednosti, abyste splnili záludné výzvy Odešlete své nejlepší výsledky na internet prostřednictvím PlayStation Network a vyzvěte své kamarády, aby se je pokusili překonat

 

Výsledek obrázku pro PSV: Little Deviants

Sledujte i naše ostatní aukce ZDE

a plaťte za více her jen jedno POŠTOVNÉ

Aukro Widget

 

Verze pro tisk