Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Sobota, 8 října, 14:25:00)

Cena Kup teď

249,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Doporučená zásilka 50 Kč
Dobírka 89 Kč
Balík Do ruky 130 Kč

Všechny možnosti

Místo: Brno

Prodejce manyre (1534)
Ostatní v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Stav zboží: Nové Doba dodání (od obdržení platby): 1-2 dny
Kód zboží: 961336
Věk: 6 +,horni_info

Nabizim k prodeji Hrajeme si Anglicky - BIS ENGLISH - cerny petr za cenu 249 Kc/Osobní odběr v Brně na ulici Švermova 9
(poklepanim lze obrazky zvetsit)


Karetní hra, která studentům pomůže naučit se základní anglická slovíčka. Bis (Černý Petr). Hra 1 – pravidla: Tato hra je určena pro více hráčů. Vyjměte žolíka, poté karty zamíchejte a rozdejte. Pokud hráč dostane shodný obrázek a odpovídající slovo, dvojici karet si odloží stranou. Ostatní karty nikomu neukazuje. Nejmladší hráč začíná hru tak, že si vezme jednu kartu od hráče sedícího napravo. Pokud má v ruce odpovídající kartu, obě karty si odloží. Hra pokračuje, dokud nejsou nalezeny všechny dvojice. Prohrává hráč, kterému zůstane v rukou karta. Jack-in-the-box (Černý Petr). Hra 2 – pravidla: Tato hra je určena pro více hráčů. Rozdělte karty na dva balíčky, v jednom jsou obrázky, ve druhém názvy. Vyjměte žolíka a Černého Petra. Balíček karet s obrázky položte na stůl obrázkem dolů a rozdejte hráčům karty s názvy. Jeden hráč otočí první kartu z balíčku na stole. Hráč, který má kartu s odpovídajícím výrazem, si ji vezme a odloží dvojici karet stranou. Vyhrává hráč, který jako první najde dvojici ke všem svým kartám. hra obsahuje: dva balíčky po 60 kartách, jeden balíček karet s obrázky, jeden balíček se slovy, návod ke hře.Preji prijemny nakup


LubosINSTRUKCE PRO KUPUJICI:
Platbu za zbozi provedte na PAYU aukro, nebo na ucet 2300522352/2010. Jako variabilni symbol uvadejte cislo aukce. Do zpravy pro prijemce napiste Vasi prezdivku na aukru.
Pri koupi vice predmetu platite stale jedno postovne (dohoda s ohledem na cenik Ceske posty). Zbozi je zasilano v den pripsani platby na ucet, takze bezna doba doruceni je asi 1-2dny.
Dekuji Lubos

bonus V pripade nespokojenosti mate narok na vraceni zbozi bez udani duvodu po dobu 14 dni od prevzeti ze zakona
a 14 dni navic jako bonus k nasim zakaznickym sluzbam pro Vas.


Aukro Widget
dolni_info
dolni_info dolni_info dolni_info
Verze pro tisk