přesnost: největší

seznam nabídek

199,00 s dopravou 274,00
sledovat

TWO WORLDS 2 - xbox 360

16 minut Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
249,00 s dopravou 324,00
sledovat

Condemned 2 - Xbox 360

22 minut Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
  • 60
  • 120
  • 180
  • nabídek na stránce

rn Zdatný nástupce původního Xboxu
rnPíše se rok 2005 a začíná období zvané jako války sedmé generace konzolí. Na jednotlivých stranách barikády stojí, prakticky současně, Nintendo s Wii, Sony s PlayStationem 3 a Microsoft s Xboxem 360. A o něm bude nyní řeč.
rnMicrosoftu se původním Xboxem povedlo výborně vstoupit na trh s konzolemi, a tak nebyl nejmenší důvod tento segment opouštět. Když v roce 2005 začal prodávat svůj Xbox 360, slavil obrovské úspěchy, především ve Státech a Evropě, kde se zásoby konzolí vyprodaly během velmi krátké chvíle, a stal se nedostatkovým zbožím.
rnXbox 360 kráčel ve šlépějích svého předchůdce. Microsoft zapracoval na online službě (ze které se nově daly stahovat demoverze, hudba, arkádové hry…) a díky znatelnému vylepšení výkonu si mohl dovolit velmi dobrou grafickou prezentaci svých her.

rn Xbox Slim přišel s vylepšením
rnV roce 2010 Microsoft oznámil na konferenci E3 v Los Angeles práce na novém modelu Xbox 360. Ten nese označení Slim a v současnosti je nejnovější konzolí od MS. Xbox Slim je nižší, tenčí a už nemá problémy s přehříváním svých komponent (první verze Xboxu s ním měly obrovský problém, Microsoft se musel hodně otáčet, aby stíhal rozbité konzole přijímat a vyměňovat rozzlobeným hráčům nazpět).
rnSlim verze také nabídla 5 USB 2.0 portů pro připojení periferií (myš, klávesnice…) a integrovanou Wi-Fi. Původní modely Xboxu 360 se přestaly prodávat, jakmile byla tato verze oznámena.
rnV roce 2010 Microsoft představil také svou periferii Kinect, jež zprostředkovává možnost hraní her na Xboxu zapojením celé postavy a pohybů.

rnHry na Xbox 360
rnPokud byste jako nejúspěšnější hru Xboxu 360 tipovali Halo 3, byli byste vedle. Zhruba 2,5x jej v prodejích překonaly Kinect Adventures (Abychom byli fér, je to jenom kvůli tomu, že se hra prodávala společně s Kinectem). Na druhém místě se skví Call of Duty: Black Ops (12 milionů prodaných kusů) a na třetím Halo 3 (přes 8 milionů). Her na Xbox 360 najdete opravdu mnoho ze všemožných žánrů: akční, strategie, adventury, arkády, závodní…
rnNa Xboxu 360 najdete spoustu her z PC a naopak. Nebývá ani výjimkou, že lidé mají PC s Microsoft Windows na práci a konzoli MS Xbox 360 na hry. rn

rn