Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

 • Položka nebyla zakoupena
 • skončeno (Středa, 12 října, 22:45:10)

Cena Kup teď

99,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Doporučená zásilka 60 Kč

Všechny možnosti

Místo: Praha

Prodejce Lord_Warlock (4052)
Ostatní v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Použité

Popis: Icewind Dale + Hearts of Winter

 

 

 

 


Balení obsahuje základní hru Icewind Dale a datadisk Icewind Dale: Hearts of Winter.

 

 

 


Icewind Dale 
Icewind Dale je tajemná výprava do světa Forgotten Realms, světa, který dobře znáte ze hryBaldur's Gate . Čeká Vás fantastická cesta na sever, výprava na planinu ledového větru. Během cesty prozkoumáte severské města, svatyně zapomenutých bohů, hrůzostrašné vězení, prastaré ruiny i temné podzemí. Musíte splnit celou řadu úkolů a bojovat s mocnými nepřáteli, kterých je v Icewind Dale více, než byste čekali. Některé monstra jsou obludně obrovské a silné (Kyklopové, brouci-giganti), ale nebojte se! Magie a kouzelné zbraně vám umožní překonat i takové bestie ... pokud se Vám to však nepodaří, zamrzlé ostatky vaší družiny zůstanou jedinou vzpomínkou na nepovedenou výpravu a už nikdo nezabrání hordám barbarů vtrhnout ze severu do země Forgotten Realms. Jste připraveni vyrazit na tuto nebezpečnou výpravu?

 


 • Skvělá grafika a úžasná hudba a zvukové efekty.
 • Propracovaný příběh hry, Vaše skupinka dobrodruhů musí vyřešit mnoho záhad a porazit stovky nepřátel, aby osvobodila Planinu ledového větru od hrozícího zla.
 • Souboje v reálném čase, které však je možné kdykoliv pozastavit a promyslet si další postup, jak to znáte z Baldur's Gate .
 • Více než 70 různých příšer, včetně opravdu obludně velkých nestvůr.
 • Obrovské množství kouzel, magických zbraní, úkolů a misí.
 • Neopakovatelné grafické efekty generované vylepšeným BioWare Infinity enginem, který byl již dříve použit v Baldur's Gate .

  Icewind Dale: Hearts of Winter 
  Mezi obyvateli deseti měst a barbarskými kmeny harmonizovanými pod vedením nového krále vypukla opět válka. Vydejte se na cestu do odlehlého města Lonelywood, abyste zabránil invazi a odhalili tajemství, které leží zamčené v zmrzlém srdci zimy .

  Verze pro tisk