Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Neděle, 19 března, 05:46:34)

Cena Kup teď

20,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Obyčejné psaní 25 Kč
Zásilka do zahraničí 55 Kč
Doporučená zásilka 55 Kč

Všechny možnosti

Místo: prostějov

Prodejce jonnny69 (10708)
Semena v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Doba dodání (od obdržení platby): 2-3 dny

NaLAe  aukce
Kontakt  - o nAAs
PodmA­nky  prodeje
NAAvody,  tipy, triky
Galerie pAZstitelAš

Vítejte v naší nabídce semen a produktů internetového obchodu

Karel Neoral - NEOSEEDS

GLORIOSA ROTHSCHILDIANA

SADA OBSAHUJE 5 SEMENPopis
Gloriosa Rothschildiana - „exotická kráska“ je popínavá teplomilná rostlina rostoucí z hlízy, se skvostnými květy, pocházející z afrických tropů. Na svých stoncích nese vejčité, sytě zelené zašpičatělé listy. Stonky jsou křehké, proto je vhodné rostlině zajistit oporu. Je možné ji pěstovat volně venku, na balkoně i v bytě. Květy se používají též k řezu. Doba květu je od června do srpna.


Výška rostliny
Rostlina dorůstá délky 100 – 200cm.


Květ
Gloriosa Rothschildiana kvete velkými exotickými, , žluto - oranžovo – červenými květy. Mají nazpět obrácené květní lístky, které jsou červené a u základů žluté.


Nároky
Rostlině vyhovuje teplejší prostředí a proto se jí dobře daří v bytě na světlém místě. Na podzim hlíza zatahuje, následně ji uskladníme v chladnějším, ale bezmrazém prostředí a z jara znovu vysazujeme do humózní půdy.V době,kdy má rostlina nasazovat na květ je vhodné použití hnojiva podporující kvetení.


Výsev a klíčení
Semena namočte na 24 hodin do vlažné vody. Následně vyséváme do propustného substrátu cca 1- 2cm hluboko. Semena klíčíme při teplotě okolo 25°C. Pro klíčení těchto semen je vhodné použít drcené kokosové vlákno.


V případě, že si u nás objednáte jakékoliv zboží, potřebné informace naleznete, pokud kliknete na příslušná zelená tlačítka, která jsou umístěna na horním panelu naší stránky.Děkujeme za Váš zájem o naše zboží a věříme, že s produkty od nás budete spokojeni.
Copyright © Karel Neoral - Neoseeds
Verze pro tisk