Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 16:41:12)

Cena Kup teď

79,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Doporučená zásilka 50 Kč

Všechny možnosti

Místo: Stod

Prodejce petka-2007 (2506)
Thrillery v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Stav zboží: Použité Vazba: Tvrdá

anotace:Psychologický thriller s kriminální zápletkou, v němž vyšetřování brutálních sériových vražd odhalí složitý případ zasahující do nejvyšších společenských sfér.
Příběh plný krve a nesmyslného násilí se odehrává v Monackém knížectví, kde jednoho dne v nočním živém rozhlasovém vysílání dostane moderátor od posluchače informaci o vraždě. To, co vypadá jako špatný vtip, je pravda, následující den dojde k nálezu neskutečně zohavených mrtvých těl beze stopy po vrahovi či motivu. Rozbíhá se složité pátrání, které vyšetřovatele postupně dovádí k přesvědčení, že pachatel byl obětí promyšlené manipulace, za níž je odpovědný člověk, stojící mimo jakékoliv podezření. Autor v románu využívá všech běžných rekvizit tohoto žánru, na rozdíl od mnoha jiných má ale důmyslně vystavěnou zápletku, rychlý spád děje a logické rozuzlení.

 

 

v pořádku, pevná vazba s přebalem

 

čtěte "o mě"

mrkněte i na moje ostatní aukce - při zakoupení 2 a více předmětů platíte jednotné poštovné 73,- (doporučená zásilka), pokud však váhově balík přesáhne 2kg nebo na výšku 5 cm, lze pak balíček poslat jen jako cenný nebo balík do ruky- tzn. jednotné poštovné 112,- - pokud nebudete vědět, stačí zaslat dotaz, platbu za poštovné upřesním; u dětského oblečení platí poštovné udané u akce + 5,- za každý další kus, u bižuterie jednotné poštovné 42,- při jakémkoli množství mrkněte i na moje ostatní aukce - je z čeho vybírat - některé již od korunky, některé v Kup teď.. neváhejte s příhozy - znáte to - zapomenete.., nepůjde internet...

Verze pro tisk