Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Pondělí, 10 října, 20:15:00)

Aktuální cena

9 999,00 Kč
Přihazování skončilo

Náklady za přepravu
Cenný balík 150 Kč

Všechny možnosti

Místo: Praha

Prodejce Cortas (174)
Olej v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Doba dodání (od obdržení platby): 1-2 dny Doba vzniku: 2000–současnost

XXL Josef Dubiel von Lerach – Vitoldt Atelier Wiena

 

Všem znalcům moderního umění, ale také nadšeným sběratelům či uvědomělým investorům nabízím ze své sbírky další výjimečnou záležitost od akademického malíře Josefa Dubiela von Lerach, a to obraz „Vitoldt Atelier Wiena“. 

 

Olej na kartonu pod sklem, v novém dřevěném rámu lakovaném do pololesku s šířkou 8cm, který odpovídá výjimečnosti tohoto díla (jen hodnota samotného rámu je cca 3.000,- Kč!). Na zadní straně identifikační údaje k obrazu přímo od autora, včetně podpisu. Za originalitu osobně ručím plným vrácením peněz, obraz kupován od autora. Velikost samotného obrazu 59cm x 44cm, s rámem pak 77cm x 61cm.

 

Autor (nar. 1951) je synem polského otce a německé aristokratky. Absolvoval ČVUT v Praze (1972), studoval soukromě u profesorů V. Gajdůška, J. Orlíka a K. Podešvy. V roce 1985 se přestěhoval do Žulové u Jeseníku. Pracoval jako starožitník, nyní na volné noze. Od r. 2004 akademický malíř.

 

Malíř svým osobitým projevem a zvolenými tématy často vyvolává ostré polemiky odborné i laické veřejnosti, polarizující v naprostý obdiv na jedné straně nebo plné odmítání na straně druhé. Není však právě toto, co nám v dnešní globalizované a unifikované společnosti často chybí… ?!? 

 

Jeho díla zastoupena na samostatných výstavách v Polsku, Německu, Francii a zejména v USA. Jednoznačně autor se zajímavým investičním potenciálem, ceny jeho děl trvale rostou, aktuálně dle velikosti a námětu obrazu od cca 8.000,- Kč do 30.000,- Kč. Není nutno připomínat, že se jedná o žijícího autora, kdy po ukončení tvorby dojde s vysokou mírou pravděpodobnosti ke skokovému nárůstu cen.

  

Přeji všem zúčastněným příjemnou aukci a žádám o zodpovědné příhozy.


Verze pro tisk