Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • 3 osoby koupily 3 sady
  • skončeno (Čtvrtek, 6 října, 18:48:11)
Náklady za přepravu
Doporučená zásilka 48 Kč

Všechny možnosti

Místo: Křesetice

Prodejce Ban09 (505)
Ostatní v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Nové Doba dodání (od obdržení platby): 2-3 dny

Přírodní síla s aktivním bambusovým uhlím zbaví vaši pleť všech nedokonalostí, jako jsou černé tečky, odumřelé buňky či akné. Fantastický efekt!

 

Složení: aktivní uhlí (bambusové uhlí), oves extrakt, grapefruit, vitamin B5, extrakt z rozmarýnu, extrakt z měsíčku lékařského, vitamin A, vitamin E, extrakt z citrusové kúry.

 

VÝHODNÉ BALENÍ 20 KS!!!

Nabízím i jednotlivé kusy, podívejte se, prosím, na mou nabídku.

 

Použití:
Naneste masku na obličej (stačí T-zónu) v silnější vrstvě a nechte působit 20 – 30 minut, než maska dokonale zaschne. To poznáte tak, že při doteku nelepí. Poté masku sloupněte. Uvidíte všechny nečistoty, které se skrývaly ve vaší pleti. Po použití bude vaše pleť hedvábně jemná a zbavená všech nečistot. Maska se doporučuje používat 1-2x týdně.

Tip 1: Masku z prstů nemusíte smývat (jde to velmi těžko), stačí chvíli počkat až zaschne a snadno se dá odrolit. Stejný postup použijte při znečištění oblečení.

Tip 2: Před nanesením masky je vhodné větší černé tečky odstranit mechanicky (vymačkáním) - k tomuto účelu jsou velmi vhodné tzv. extractory, které pleť nepoškozují jako nehty. Extractory také najdete v mé nabídce na Aukru.

 

Balení: 1 ks

Obsah: 6 g

 

 

 

Verze pro tisk