Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Sobota, 8 října, 20:00:00)
Náklady za přepravu
Balík Do ruky Přeprava ZDARMA
Dobírka 85 Kč

Všechny možnosti

Místo: České Budějovice

Prodejce Stanislava-S3 (4)
Pecičky v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Nové Ryzost: 925/1000
Doba dodání (od obdržení platby): 2-3 dny Kód zboží: 2102

Nádherné ručně vyrobené královské náušnice ze stříbra 925 (puncováno)

s briliantem Moissanite o velikosti kamene 5,5 mm - 0,54 ct

Včetně krabičky a certifikátu.

 za 40% původní ceny....


Valentino Moissanite ( Moissanite - Silikon karbid) je nádherný skoro bezbarvý drahokam s více oslňující jiskrou než jakýkoli jiný oblíbený drahokam na světě. Valentino Moissanite ( Moissanite - Silikon karbid ) tvoří úplně novou vlastní kategorii mezi drahokamy. Má dva a půl krát více ohně než diamant. Moissanite není napodobenina nebo náhražka, ale unikátní drahokam s vynikající brilancí a ohněm, který dodává kvalitu, krásu a hodnotu jako žádný jiný drahý kámen. Ženy na celém světě milují velkolepost a odvážnou záři Valentino Moissanitu ( Moissanite - Silikon karbid ). Tyto ženy jsou odměňovány za své úspěchy klenotem tak vyjímečně krásným, jako jsou ony sami.

Dále jen Moissanite: Vlastnosti a přednosti: Index reflektivity (briliance): 1,76 - 2,69 Moissanite má velkolepý vzhled, více brilance a jiskry než jiné oblíbené drahokamy. Dispresion (rozptyl světla): 0.018 - 0,104 Je optická vlastnost drahokamu rozložit bílé světlo procházející skrz drahokam na nádherné duhové barvy. to je ceněná vlastnost drahokamu. Moissanite má více ohně než jakýkoli oblíbený drahokam a dva a půl krát více ohně než diamant. Tvrdost (Mohsova stupnice): 9 - 9,5 Moissanite je z pravidla stejně tvrdý spíše tvrdší než rubín nebo safír dle použité metody výroby a je těsně za diamantem (10). Díky tvrdosti má velkou odolnost proti poškrábání a poškození. Ruční broušení Každý Moissanitový drahokam je vyrobený podle přesné specifikace a odborně ručně broušený zkušeným brusičem drahokamů. Je broušený podle vysoce kvalitních standardů, moissanitový ojedinělý brus maximalizuje brilance klenotu a vylepšuje jeho vynikající oheň. Certifikát pravosti a životní záruka Každý Moissanite drahokam má záruku na stálost ohně a brilance po celý život vlastníka.

Upozornění pro zákazníky: Vzhledem k tomu že v roce 2015 a v některých státech v polovině roku 2016 skončila mezinárodní patentová ochrana na výrobu umělých ( syntetických drahokamů Karbidu křemíku pod názvem Moissanite společností Charles a Colvard můžou se určité Moissanity lišit vzhledem k postupu a použitém materiálu k jejich výrobě avšak stále se jedná o silikon karbid neboli karbid křemíku ( carborundum ). Brilance se může pohybovat v rozsahu 1,78 - 2,69 rozptyl světla v rozsahu 0,018 - 0,104 a tvrdost v rozsahu 9 - 9,5 Moh. stupnice. Již od roku 2014 se také začal v Evropě prodávat syntetický drahokam Americkou společností pod názvem Amora ( patentovaný název ) později po skončení patentové ochrany společnosti Charles a Colvard se přidal název Moissanite tedy Amora Moissanite a námi prodávaný syntetický drahokam pod názvem Valentine Moissanite. Avšak stále jde o jeden a týž syntetický materiál který nesmí mít nižší tvrdost než 9 Moh. poté by se jednalo o podvrh či jiný materiál jako je zirkon či sklo. Ať tomuto syntetickému drahokamu říkáme jak chceme ( silikon karbid, karbid křemíku, carborundum, Moissanite, Amora či Valentino ) je pravda že zatím není krásnější a tvrdší uměle vyrobený drahokam. 

Verze pro tisk