Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 22:22:03)

Cena Kup teď

440,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Kurýrní služba - dobírka 110 Kč

Všechny možnosti

Místo: Sibřina

Prodejce plkshop (1716)
Údržba bazénové vody v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Stav zboží: Nové

BazenyShop.cz

Laguna Triplex tablety PLOVÁK 1400 g

Vhodné pro bazény 20 – 68 m3. Tento dávkovač umožňuje průběžnou a snadnou dezinfekci vody bez dotyku lidské ruky až po dobu 5 týdnů.

Laguna Triplex tablety PLOVÁK slouží jako dezinfekční přípravek procelosezónní průběžnou údržbu vody ve všech typech bazénů. Současněumožňuje vyvločkování nečistot, likviduje řasy a zabraňuje jejichrůstu. Produkt je vhodný pro bazény 20 – 68 m3. Po odtržení etikety anastavení dávkovacího otvoru, dle velikosti bazénu, potopte kompletníplovák a nechte rozpouštět po dobu 3 – 5 týdnů. Tento revolučnídávkovač umožňuje průběžnou a snadnou dezinfekci vody bez dotyku lidskéruky až po dobu 5 týdnů.

Návod k použítí: Laguna Triplex tablety PLOVÁKzajišťuje průběžné uvolňování chloru do bazénové vody bez dotykulidské ruky a nutnosti každý týden doplňovat tablety nebo sypký chlor. Prosprávnou funkci je třeba upravovat pH a průběžně měřit hladinu chloru.V případě malého obsahu chloru je třeba zvětšit průtokový otvor naplováku a naopak. Odtrhneme etiketu a uschováme. Odstraňte samolepky pojistekpro odvzdušnění plováku. Nastavte spodní prstenec plováku podle velikostibazénu (malý bazén jeden otvor, větší bazén více otvorů pro průtok).Ponoříme plovák na dobu cca 4 vteřin a necháme zaplnit vodou poodvzdušňovací otvory. Následně necháme plovák účinkovat v bazénu podobu až dvou měsíců v závislosti na zatížení bazénové vody (tepota,četnost koupání). Pokud je obsah plováku vyčerpán, dávkovač se naklonína bok (nutná výměna plováku). Po vyjmutí dávkovače odstraňte spodníčást a zbytek tablety umístěte do skimmeru.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím vždypřečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku!

NOVÉ, NEPOUŽITÉ. Záruka 24 měsíců.

Záruka spokojenosti! Pokud nebudete se zbožím spokojeni, vrátím Vám peníze.