Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 07:39:14)

Cena Kup teď

739,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Cenný balík 80 Kč
Dobírka 130 Kč

Všechny možnosti

Místo: Dobruška

Prodejce PetaNeta (1331)
Sety v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Stav zboží: Nové Doba dodání (od obdržení platby): 2-3 dny
Materiál: Plastové,

LEGO Architecture 21022 Lincoln Memorial

Vytvořte LEGO® cihlový model Lincolnova památníku, národního památníku 16. prezidenta Spojených států, Abrahama Lincolna. Podle návrhu architekta Henry Bacona, ve stylu klasického řeckého chrámu, památník, oficiálně věnovaný americkému lidu při slavnostním ceremoniálu 30. května 1922, 57 let po smrti Lincolna.

Dnes je stále velmi populární turistickou atrakcí a je otevřen 24 hodin denně pro veřejnost. LEGO set obsahuje 36 dórských sloupů, které mimochodem symbolizuje všechny státy Evropské unie za doby Lincolna. LEGO® model je navržen s odnímatelnou střechou, takže si můžete prohlédnout model slavné sochy Abrahama Lincolna, vytvořené francouzským sochařem Danielem Chesterem a která dominuje této kultovní americké budově.

Rozměry modelu: výška 6cm, šířka 12 cm, hloubka 9 cm

Počet dílků: 274

Věk 12+


Dále v nabídce mám i brzdy Aq,Ferodo,TRW,ATE ,autokosmetiku,tlumiče,uložení,dorazy,stabilizační tyčky,čepy,silentbloky,zámky,světla,blinkry,kryty pod motor,výfuky,ložiska,oleje Paramo,Delphi a Castrol,čidla,spínače,vzpěry,ofuky,vany do kufru,hadičky,chladiče,zrcátka,zámky,táhla,pružiny tlumičů,atd. Více info na PetaNeta@seznam.cz nebo tel. 724576808

Verze pro tisk