Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Neděle, 26 března, 12:35:50)

Cena Kup teď

699,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Cenný balík 249 Kč

Všechny možnosti

Místo: Starý Plzenec

Prodejce ab321 (499)
Reprosoustavy a reproduktory v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Stav zboží: Použité

Zvuk bych nazval krásný, včetně basů. Subwoofer 40 cm výška. Všechny bedny pěkně hrají.

 

 

 

Potřebujeme prostor. Ceny byly sníženy pro rychlejší prodej. 

 

Věc prodává SVOBODNÉ VYSÍLÁNÍ, z.s., Čachna 439, 332 02 Starý Plzenec, IČ: 02428792. (Bližší informace jsou na stránce „o mně.“) Prakticky všechny věci jsou původem z Německa. Zkoušíme je minimálně. Levné a komplikované věci obyčejně nezkoušíme. FUNKČNOST: 1 znamená v původním neotevřeném továrním balení,  1,1 znamená prošlo základní zkouškou funkčnosti, 2 znamená prošlo minimální zkouškou funkčnosti, 3 znamená nezkoušeno či nezkoušeno dostatečně, např. kvůli chybějícímu zdroji, 4 znamená neprošlo minimální zkouškou funkčnosti, 5 asi jenom šrot. Při nákupu více věcí najednou platíte 100% nejvyššího poštovného a 50% poštovného u ostatních věcí. Při osobním odběru poštovné neplatíte. Věci si můžete prohlédnout u Plzně. Navíc věc může zkontrolovat technik a potvrdit, že odpovídá popisu. V tom případě k ceně věci připočtěte 10 Kč či 2%, co je větší, za tuto službu. Posíláme obyčejně následující týden po tom, co dostaneme peníze na účet. Posíláme na adresu, kterou máte vedenou na Aukru. I když jsou věci v novém neotevřeném továrním balení, jsou jako všechny ostatní raději prodávány pro osobní prohlídku a převzetí, bez záruky funkčnosti a kompletnosti, na opravu či díly. Cena za dopravu obsahuje balné. Jestli chcete věc vrátitpošleme vám 80% částky… Bližší informace o nás, prodeji, prodávané věci, atd. jsou na stránce „o mně.“ Mrkněte na další naše aukce s podobnými předměty. 

 

V souladu s novými zákony, jelikož nemáme registrační pokladnu, všechny platby musí být předem na účet. Ten naleznete na stránce o mně. Jako variabilní symbol musíte použít číslo aukce. 

 

Stránka o mně" je nyní zde: www.svobodnevysilani.simplesite.com/431414818  a funkčnost 1,1a-g a 2a-g je popsaná na http://svobodnevysilani.simplesite.com/431648301

 


 

Verze pro tisk