Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 16:22:22)

Cena Kup teď

99,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Kurýrní služba 80 Kč
Cenný balík 90 Kč
Balík Na poštu 110 Kč
Poštovné zdarma od 3 000 Kč Přeprava ZDARMA

Všechny možnosti

Místo: Praha 5

Prodejce amgolf (58)
Náramky v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Chráníme Vaše nákupy až do výše 20 000 Kč.

Přeprava zdarma

Při nákupu nad 3 000 Kč
od amgolf
Stav zboží: Nové

Jelly Bracelet magnetický sportovní náramek je vyroben ze specialní měkké silikonové gumy. Pravděpodobně jste již viděli v posledních letech velké množství sportovců a celebrit s náramky, které pomáhají zlepšit jejich výkonnost a pohodu.

Jak to funguje? Náš moderní životní styl odčerpává z našeho těla záporné ionty, které rozšiřují takové zdroje, jako je elektronika či klimatizace. Jelly náramky jsou navrženy tak, aby uvolňovaly do vašeho těla záporné iontů v okamžiku jejich úniku.
Výhody
Nositelé náramků po celém světě se zmiňují o výhodách: Vylepšená obranyschopnost Zvýšení pružnosti a snížení tuhosti Zlepšení spánku Zlepšení rovnováhy Vyzkoušejte si to sami Nejlepší způsob, jak zjistit výhody těchto náramků, je jejich praktickým vyzkoušením u vás doma.
Nejdříve si zkuste následující cviky bez náramku a potom si náramek nasaďte a proveďte uvedený cvik znovu. Síla a energie Postavte se s nohama od sebe na šířku ramen a zvedněte obě ruce tak, aby byly v úrovni ramen. Řekněte partnerovi, ať tlačí vaše zápěstí dolů co největší silou. Nyní to zkuste znovu s náramkem, a zeptejte se svého přítele, jestli jste byli mnohem silnější. Rovnováha Začněte s nohama u sebe, ruce upažte do stran a pak zvedněte pravou nohu, takže stojíte na levé noze a požádejte někoho, aby vám zatlačil na pravou paži. Většina lidí přepadne! Nyní si vemte náramek na pravou ruku a cvik zopakujte. Cítite ten rozdíl?

Kombinace kovové spony a měkkého silikonového náramku je unikátní sportovní módní doplněk.
Velikost: M/L
Obvod: 18 cm / 7 inch
V nabídce několik barevných provedení - bílá, růžová, zelená, žlutá, modrá, červená - barvu uveďte do objednávky nebo při telefonickém kontaktu s námi.

Verze pro tisk