přesnost: největší

seznam nabídek

29,00 s dopravou 149,00
sledovat
Standard Allegro

Nástavec k vysavači - (1388)

28 minut Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
19,00 s dopravou 119,00
sledovat
Standard Allegro

Filtr vysavače (P739)

1 den Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
  • 60
  • 120
  • 180
  • nabídek na stránce

Kategorie příslušenství k malým elektrospotřebičům nabízí užitečné, a mnohdy také nezbytné doplňky k těmto zařízením. Přijdou nám vhod při mnohých situacích, protože ne každý spotřebič je má v základu ve svém balení. Hodí se také v případě, že si kupujeme náhradní příslušenství nebo nám u přístroje koupeného z druhé ruky zkrátka chybí. V nabídkách níže máme možnost sehnat tato příslušenství za nízké ceny a ve výsledku tak na nich můžeme hodně ušetřit, třeba oproti jejich nákupu v kamenné prodejně.

Najdeme zde kupříkladu nabídku sáčků do vysavačů, které jsou nezbytné pro fungování spousty jejich typů. Ještě předtím, než bychom si takový sáček koupili, se však musíme ujistit, zda bude pasovat právě k našemu modelu vysavače. Dalším typem příslušenství mohou být různé části vysavačů, třeba hubice nebo nádržky. Vysavače samozřejmě nejsou jediným typem výrobku, ke kterému zde najdeme doplňky, ale můžeme si na něm udělat obrázek, na co zde narazíme.

Počítat do této kategorie musíme také elektrické kabely, které naše přístroje pohánějí. Některé spotřebiče umožňují kabel zacvaknout (nevede zevnitř), ale v jiných případech budeme muset případně nefunkční kabel vyměnit otevřením přístroje. Pokud je takto poškozený přístroj v záruce, nechme to na prodejci, od kterého jsme jej koupili. Avšak pro přístroje s nefunkčním kabelem po záruce je koupě náhradního ideální volbou a buď opravu zvládneme sami (pokud jsme v tomto zkušení) nebo takovou práci zadáme odborníkovi (servis, známý…)

Jinak zde potkáme i různé dávkovače, adaptéry, náhradní akumulátory, nejrůznější koncovky, hadice, víka, obaly, pouzdra ke spotřebičům… zkrátka veškeré příslušenství, které se nevešlo do specializovaných kategorií jednotlivých výrobků.

Kvůli jejich rozličnému určení, velikosti a kvalitě je cena příslušenství velmi proměnlivá, často od jedné, až po stovky korun.