Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 06:12:10)

Cena Kup teď

1 800,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Výdejní místa od 33 Kč
Kurýrní služba 180 Kč
Balík Na poštu 181 Kč

Všechny možnosti

Místo: Praha

Prodejce Kvalitni_dily (1)
Oleje a mazání v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Stav zboží: Nové Doba dodání (od obdržení platby): 4-6 dní
Kód zboží: 212

I kvalitní díl může být levný
Motorový olej Brentol 10W-40, balení 20 litrů

Osvědčený německý motorový olej Brentol viskozity 10W-40. Balení 20 litrů.

Specifikace:
 ACEA A3-02 B3-98/2 B4-02, API SJ/CF/EC, VW 505.00 a MB 229.1.


MOŽNOSTI PLATBY
Nabízíme možnost platby bankovním převodem, nebo dobírkou.
ZPŮSOB DOPRAVY
Zboží zasíláme na Aukro Point, nebo na adresu a to kurýrní službou či Českou poštou. Máte také možnost po předchozí domluvě zboží vyzvednout na Praze 4, v ulici Matěchova 1. V takovém případě není doprava ani poplatek za dobírku účtován.
DALŠÍ INFORMACE
Obchod Kvalitní díly byl založen v roce 2011 za účelem přinést na trh výběr náhradních dílů od osvědčených výrobců, a to za příznivé ceny. Nenabízíme pochybné výrobky podivných značek, mnohdy jen obchodních, které ve skutečnosti slučují řadu produktů nejisté kvality od různých dodavatelů. Několikaletá novinářská praxe mi pomohla nahlédnout pod pokličku obchodu s náhradními díly, ale i do zákulisí autoopravárenství. Díky tomu vím, že existuje řada výrobků vyvolávajících dojem kvality, ale ve skutečnosti mají výrazně kratší životnost než jen o málo dražší díly. Avšak i mezi nejlevnějšími součástkami existují světlé výjimky, představující dobrou investici. Právě zde vznikla myšlenka na založení obchodu s kvalitními náhradními díly za co nejlepší možnou cenu. Svou úlohu sehrál i fakt, že mnoho motoristů jezdí na servis s díly, které zakoupí jinde a nechají si je pouze namontovat. Mají pak perfektní přehled o tom, kolik zaplatí za součástky a kolik za práci. Navíc vědí, s čím jezdí. Některé nepoctivé servisy totiž místo avizovaného značkového dílu zákazníkovi namontují laciný kšunt, a rozdíl v ceně jim jde do kapsy. Právě tím, že si motorista přinese svůj díl, lze podobnému nepoctivému jednání předejít.
Milan Jirouš, provozovatel obchodu

KONTAKT
 obchod@kvalitnidily.cz

MOŽNOST ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY
Zákazník má právo na vrácení peněz do 14ti dnů od doručení zboží, pokud v této lhůtě písemně odstoupí od smlouvy a zboží vrátí dodavateli. Zboží přitom musí být vráceno nepoškozené a s originálním obalem.
DALŠÍ NABÍDKA ZBOŽÍ:
Copyright © 2014 Kvalitni_dily. Všechna práva vyhrazena.

Verze pro tisk