Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 06:07:38)

Cena Kup teď

529,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Výdejní místa od 33 Kč
Obyčejný balík 81 Kč
Kurýrní služba 90 Kč

Všechny možnosti

Místo: Praha

Prodejce Kvalitni_dily (1)
Oleje a mazání v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Stav zboží: Nové Doba dodání (od obdržení platby): 4-6 dní
Kód zboží: 213

I kvalitní díl může být levný
Motorový olej Brentol 10W-40, balení 5 litrů

Osvědčený německý motorový olej Brentol viskozity 10W-40 . Balení 5 litrů.

Specifikace:
 ACEA A3-02 B3-98/2 B4-02, API SJ/CF/EC, VW 505.00 a MB 229.1.


MOŽNOSTI PLATBY
Nabízíme možnost platby bankovním převodem, nebo dobírkou. V případě platby předem je zboží odesíláno až po připsání částky na účet, do zprávy pro příjemce uvádějte jméno používané zde na Aukru.
ZPŮSOB DOPRAVY
Zboží zasíláme na Aukro Point, nebo na adresu a to kurýrní službou či Českou poštou. Máte také možnost po předchozí domluvě zboží vyzvednout na Praze 4, v ulici Matěchova 1. V takovém případě není doprava ani poplatek za dobírku účtován.
DALŠÍ INFORMACE
Obchod Kvalitní díly byl založen v roce 2011 za účelem přinést na trh výběr náhradních dílů od osvědčených výrobců, a to za příznivé ceny. Nenabízíme pochybné výrobky podivných značek, mnohdy jen obchodních, které ve skutečnosti slučují řadu produktů nejisté kvality od různých dodavatelů. Několikaletá novinářská praxe mi pomohla nahlédnout pod pokličku obchodu s náhradními díly, ale i do zákulisí autoopravárenství. Díky tomu vím, že existuje řada výrobků vyvolávajících dojem kvality, ale ve skutečnosti mají výrazně kratší životnost než jen o málo dražší díly. Avšak i mezi nejlevnějšími součástkami existují světlé výjimky, představující dobrou investici. Právě zde vznikla myšlenka na založení obchodu s kvalitními náhradními díly za co nejlepší možnou cenu. Svou úlohu sehrál i fakt, že mnoho motoristů jezdí na servis s díly, které zakoupí jinde a nechají si je pouze namontovat. Mají pak perfektní přehled o tom, kolik zaplatí za součástky a kolik za práci. Navíc vědí, s čím jezdí. Některé nepoctivé servisy totiž místo avizovaného značkového dílu zákazníkovi namontují laciný kšunt, a rozdíl v ceně jim jde do kapsy. Právě tím, že si motorista přinese svůj díl, lze podobnému nepoctivému jednání předejít.
Milan Jirouš, provozovatel obchodu

KONTAKT
 obchod@kvalitnidily.cz

MOŽNOST ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY
Zákazník má právo na vrácení peněz do 14ti dnů od doručení zboží, pokud v této lhůtě písemně odstoupí od smlouvy a zboží vrátí dodavateli. Zboží přitom musí být vráceno nepoškozené a s originálním obalem.
DALŠÍ NABÍDKA ZBOŽÍ:
Copyright © 2014 Kvalitni_dily. Všechna práva vyhrazena.

Verze pro tisk