Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Sobota, 8 října, 21:52:17)

Cena Kup teď

299,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Doporučená zásilka 69 Kč

Všechny možnosti

Místo: Přerov nad Labem

Prodejce pavlikl (378)
Ostatní v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Nové Doba dodání (od obdržení platby): 2-3 dny

Nastavitelný originální držák pro akční kamery


Do aukce dávám Sony VCT-TA1 - držák s náklonem primárně pro videokamery Action Cam, ale jde to samozřejmě pro jakékoliv kamery či fotoaparáty se závitovým přichycením, což je většina (ale nejde to napřímo třeba pro GoPro, pouze přes redukci). Dá se přidělat jak na klasický stojánek se zavitem, tak na držáky kamer Sony. Jde o zcela nové zboží originálně zabalené a nepoužité.

 

 

Popis výrobce:

1. Změňte úhel pohledu

Uchytit kameru Action Cam na snowboard je sice super, ale co když budete náhle potřebovat změnit úhel natáčení? Natočit třeba výrazy ve své tváři, jak se řítíte z kopce? Tehdy se vám bude hodit držák s náklonem optické osy pro kameru Action Cam uloženou ve vodotěsném pouzdře.

 

2. Nakloňte objektiv a točte po svém

Videokameru Action Cam a její vodotěsné pouzdro snadno spojíte s adaptérem s náklonem optické osy pomocí stejného šroubu, který používají stativy. Nakloňte objektiv na stranu a točte scenérii za jízdy. Nakloňte jej dopředu a filmujte přátele na rampě. Nebo si nafilmujte výraz ve vlastní tváři poté, co schytáte sněhovou kouli.

 

3. Flexibilnější natáčení

Zkombinujte adaptér s náklonem optické osy a další příslušenství videokamery Action Cam, například držák na řídítka a lepicí držák. Ze svého kola nebo přilby můžete zachytit obraz v různých úhlech. Díky kompatibilitě s vodotěsným pouzdrem se můžete bez obav vrhnout do moře, písku i sněhu.

 

 

 

 

Verze pro tisk