Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • 12 osob přihazovalo , vyhrává B...k
  • skončeno (Pátek, 21 dubna, 20:00:00)
Náklady za přepravu
Doporučená zásilka 99 Kč
Balík Na poštu 149 Kč
Balík Do ruky 149 Kč

Všechny možnosti

Místo: Jičín

Prodejce ziklop (113)
Herní konzole v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Stav zboží: Použité Typ: Nintendo 3DS
Značka: Nintendo Doba dodání (od obdržení platby): 2-3 dny

 

 

 

NINTENDO 3DS 

 

 

 

 

 

Plně funkční, téměř něpoužívaný!

 

 

!!!   SUPER STAV   !!!

 

 

 

 

+ ZDARMA  ORIG. ZDROJ

 

 

 

 

 

 

 

ZÁRUKA na NINTENDO 3DS do 28.7.2018 u CZC.CZ

 

 

 

 

 

 

Popis produktu

Společnost Nintendo přináší svou populární přenosnou herní konzoli Nintendo 3DS. Dva displeje, křížový ovladač, samostatná zadní tlačítka, kruhový ovladač, fotoaparát…prostě vše co se vám na této herní konzoli líbilo je zpět. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dva displeje

Spodní dotykový lze ovládat buď prsty, anebo teleskopickým stylusem. Na vrchním displeji se zobrazují trojrozměrné obrazy, a to bez potřeby brýlí. Na herní konzoli se také nachází ovladač pro regulaci hloubky obrazu, jenž umožňuje individuální nastavení 3D efektu přesně podle vašeho přání. Díky tomuto ovladači lze hloubku 3D nastavit buď na maximum, trojrozměrný efekt zjemnit anebo ho dle přání hráče zcela vypnout.

 

Kruhový ovladač

Kromě už dříve známých ovladačů z předchozích generací přenosné konzole DS, jako jsou křížový ovladač či samostatná tlačítka v dolní části konzole, má Nintendo 3DS navíc i kruhový ovladač, který umožňuje pohled kolem celé osy hráče, tedy v rozmezí 360°. Právě tato funkcionalita přináší zcela ojedinělý herní zážitek bez jakýchkoli omezení, jenž je při hraní her ve třetím rozměru nepostradatelný. Kruhový ovladač zajišťuje stejnou míru citlivosti, kterou si hráči už dříve vychutnávali při ovládání Maria ve hře Super Mario 64, když Nintendo představilo analogový ovladač pro herní systém Nintendo 64.

 

Fotoaparát

Nintendo 3DS disponuje celkem 3 fotoaparáty: jeden je uvnitř a míří přímo na hráče, další 2 se nacházejí v horní části venkovního pláště a jejich čočky jsou nastaveny ve směru pohledu hráče. Právě tyto venkovní fotoaparáty umí pořizovat trojrozměrné fotografie. Softwarem nainstalovaným v konzoli lze 3D fotky upravovat a následně je využít při rovněž předinstalované hře Face Raiders, kde střílíte po karikaturách vámi pořízených fotografií.

 

Klíčové vlastnosti

Konzole Nintendo 3DS nabízí spodní dotykový displej s rozlišením 320 x 240 bodů pro ovládání a hlavní vrchní širokoúhlý displej s rozlišením 800 x 240 bodů, který je schopen zobrazovat prostorový obraz. Ve výbavě najdeme celkem tři čočky pro fotoaparát, jednu přední a dvě zadní. Zadní fotoaparáty umí pořizovat trojrozměrné fotografie, které lze dále upravovat. Systém je vybaven možností WiFi připojení a jako paměťové médium mu poslouží karty Nintendo 3DS, DS a karty typu SD. Konzole má rozměry 74 x 134 x 21 mm s hmotností 235g. Její výdrž je 3 – 5 hodin při hraní 3DS her a používání softwaru a aplikací a 5 – 8 hodin při používání softwaru a hraní DS her.

Verze pro tisk