přesnost: největší

seznam nabídek

  • 60
  • 120
  • 180
  • nabídek na stránce
  • 1
  • z
  • 1

Jestliže pro svoje fotoaparáty hledáme bezpečnou úschovu během přepravy, máme na výběr řadu možností. Například si můžeme pořídit brašny, pouzdra, batohy, ledvinky nebo třeba kufry, o kterých je tato kategorie. Na první pohled se může zdát trochu divné, že by si někdo k přenosu foťáku a jeho příslušenství pořizoval kufr. Není to příliš velké a těžké? Je sice pravdou, že kufry patří mezi nejtěžší možnost k přenášení našich fotoaparátů, nicméně když si uvědomíme, že řada lidí potřebuje přenášet fotografické vybavení za desítky tisíc korun, je z těžšího kufru najednou vysoce rozumná volba. Chránit takto drahé přístroje je základním principem práce s nimi.

Některé kufry pro přenos fotoaparátů bychom od těch běžných zavazadlových vůbec nepoznali. Také mohou mít kolečka, disponovat vysouvacím držadlem a mít na sobě všemožné zipy. Avšak po jejich otevření okamžitě poznáme, že se jedná o speciální druh kufru a pro oblečení v něm příliš místa není. Tyto kufry jsou často rozdělené na několik sekcí, do kterých patří různé druhy příslušenství, a samozřejmě také náš fotoaparát. Kufry se dále vyznačují velkou měrou vyztužení, protože jejich výrobci si jsou velmi dobře vědomi nároků na bezpečnost přístrojů v nich převážených. K dispozici jsou obvykle také vícebarevné varianty.

Ovšem takový kufr nemusí vypadat jen jako zavazadlový, v nabídce najdeme také ty, co vypadají jako klasické kufry. Mají tedy velmi tvrdé stěny, držadlo a pevné zamykání. Uvnitř najdeme, podobně jako v předchozí variantě, různé dělené sekce, kam patří náš foťák a třeba i další příslušenství, pokud se vejde. Vzhled těchto kufrů je spíše konzervativnějšího ražení, což ocení mnoho zákazníků.

Ceny obou variant kufrů se pohybují v rámci tisícikorun. Většinou se jedná o vysoce kvalitní výrobky určené profesionálům, kteří chtějí mít svou techniku perfektně ochráněnou.