Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Pátek, 4 listopadu, 19:20:02)

Cena Kup teď

199,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Doporučená zásilka 88 Kč
Dobírka 130 Kč
Poštovné zdarma od 1 500 Kč Přeprava ZDARMA

Všechny možnosti

Místo: Hlučín

Prodejce Dubik05 (1797)
Péče o obličej v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Chráníme Vaše nákupy až do výše 20 000 Kč.

Přeprava zdarma

Při nákupu nad 1 500 Kč
od Dubik05
Stav zboží: Nové Doba dodání (od obdržení platby): 1-2 dny

 Avon Obnovovací noční krém Anew Reversalist 

PC 550,-

 

Obnovovací noční krém Anew Reversalist za Vámi přichází v nové linii, v

boji proti příznakům stárnutí pleti. Dopřejte Vaší pleti převratné složení jemného nočního krému v luxusním balení. Přirozený obnovovací proces pleti se postupem času s přibývajícím věkem zpomaluje. Poškození pleti, která jsou i mikroskopického charakteru, vedou ke vzniku, zprvu jemných vrásek a ztrátě pevnosti. Přípravky řady Anew Reversalist s intenzivní péčí s technologií Activinol, viditelně bojují a redukují právě mikroskopická poškození pleti a projevy stárnutí. Technologie Activinol je inspirována objevem activinu, jednoho z hlavních obnovovacích peptidů, jenž se nachází v lidském těle. Revoluční, převratné složení kosmetických přípravků zvyšuje produkci activinu, který stimuluje přirozený obnovovací proces pleti, obnovuje a omlazuje Vaši pleť.
Hedvábně jemný krém Vám dokáže viditelně zlepšit stav pleti, a to nejen na dotek, ale i na pohled. Při pravidelném používání bude Vaše pleť svěží, vyhlazená bez výrazných vrásek.
Na první pohled Vás upoutá luxusní design obalu.
Doporučujeme pro věk okolo 35 let.

Složení produktu:
AHA kyselina: může zvýšit Vaši citlivost pleti na sluneční záření. Během používání obnovovacího séra a týden po jeho ukončení, doporučujeme aplikovat na den krémy s ochranným UV faktorem. Omezte raději také Váš pobyt na přímém slunci.

Použití:
Jemně aplikujte každý večer na dokonale očištěnou, odlíčenou a osušenou pleť obličeje a krku pohyby vedenými vzhůru a ven. Vyhněte se očním víčkům. Máte-li velmi jemnou nebo příliš citlivou pleť, můžete bezprostředně po aplikaci nočního krému zaznamenat jemné pálení. V tom případě vyčkejte po vyčištění pleti 15 minut a teprve poté noční krém aplikujte, nebo používejte méně často a/nebo menší množství

 

50 ml

Verze pro tisk