Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 19:45:00)

Aktuální cena

6 990,00 Kč
Přihazování skončilo

Náklady za přepravu
Cenný balík Přeprava ZDARMA
Kurýrní služba 170 Kč
Zásilka do zahraničí 390 Kč

Všechny možnosti

Místo: Horoušany

Prodejce 1jab1 (617)
Olej v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Doba dodání (od obdržení platby): 4-6 dní Doba vzniku: 1970–1989

PRODÁM PŘEKRÁSNÝ, OHROMNÝ OBRAZ - ZIMNÍ KRAJINA. AUTOREM JE MALÍŘ J. ROHLÍK. SIGNOVÁN VPRAVO DOLE - VIZ. FOTO. OD TOHOTO AUTORA MÁM VYSTAVENY JIŽ JEN 4 OBRAZY, OSTATNÍ JSOU JIŽ PRODANÉ, VŠECHNY JSOU OHROMNÉ, JSOU VE STEJNÝCH RÁMECH NA PLÁTNECH A MAJÍ PODOBNÁ TÉMATA.

OBRAZ MÁ ÚŽASNÉ ZPRACOVÁNÍ, VOLBA BAREV JE DOKONALÁ. ZKRÁTKA SE JEDNÁ NA PRVNÍ POHLED O VELMI KVALITNÍ DÍLO.


 

ROZMĚRY RÁMU ÚCTYHODNÝCH CCA 90 CM X 66 CM, RÁM JE BOHATĚ ZDOBENÝ, MÁ DROBNÉ OTLUKY. RÁM V TÉTO VELIKOSTI JE VELMI DRAHÁ ZÁLEŽITOST , SAMOTNÁ MALBA JE TAKÉ VELMI KVALITNÍ. OLEJ NA PLÁTNĚ. CELKOVÝ STAV - VIZ FOTO.

 

 

OBRAZ BYL NAMALOVÁN V ROCE 1975. OBRAZ BUDE JEDNOZNAČNĚ VÝRAZNOU DOMINANTOU POKOJE V KTERÉM BUDE UMÍSTĚN, JE VELMI UKLIDŇUJÍCÍ A ÚŽASNĚ DEKORATIVNÍ.


 

POKUD SE VÁM OBRAZ LÍBÍ A NA AUKCI JEŠTĚ NENÍ PŘIHOZENO, MŮŽETE MI NABÍDNOUT NA E-MAIL 1jab@seznam.cz CENU KUP TEĎ , KTEROU PŘÍPADNĚ PŘIDÁM DO AUKCE. POKUD CHCETE ZASLAT VÍCE FOTEK, SDĚLIT VÍCE PODROBNOSTÍ O OBRAZU, PŘÍPADNĚ SI OBRAZ PROHLÉDNOUT OSOBNĚ, TAKÉ PIŠTE NA VÝŠE UVEDENÝ E-MAIL.

PODÍVEJTE SE I NA OSTATNÍ MÉ AUKCE, PŘI VYDRAŽENÍ VÍCE OBRAZŮ PLATÍTE POUZE JEDNO POŠTOVNÉ - VŽDY TO NEJVYŠŠÍ. OSTATNÍ MÉ AUKCE JSOU K DISPOZICI ZDE...

 

 Aukro Widget
Verze pro tisk