Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

  • Položka nebyla zakoupena
  • skončeno (Středa, 12 října, 18:06:22)

Cena Kup teď

100,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Obyčejný balík 50 Kč
Dobírka 90 Kč
Poštovné zdarma od 5 000 Kč Přeprava ZDARMA

Všechny možnosti

Místo: Zásmuky

Prodejce ADVichricka (68)
Filtry v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Chráníme Vaše nákupy až do výše 20 000 Kč.

Přeprava zdarma

Při nákupu nad 5 000 Kč
od ADVichricka
Stav zboží: Nové Rok výroby: 2015
Značka vozidla: Ford Doba dodání (od obdržení platby): 2-3 dny
Kód zboží: 100069

Filtr olejový FORD 1.25-1.4 16V FIE/FOC/FUS / MAZDA 121/2

Cena pouze 100Kč je uváděna s DPH. Zboží je nové a zabalené v originálním obalu.

 

Popis:

vnejsi prumer [mm]: 76
Vnitřní průměr 1 [mm]: 63
Vnitřní průměr 2 [mm]: 72
velikost závitu: 3/4-16 UNF
vyska ( v mm ): 75
Doplnkovy vyrobek/ doplnkove info 2: se zpetnym ventilem
Oteviraci tlak obtokoveho ventilu [bar]: 1
Cislo vyrobku doporuceneho specialniho naradi: LS 7

 

Originální čísla výrobců aut:

FORD 1007705
FORD 1007706
FORD 1070521
FORD 1455760
FORD 1667890
FORD 1678162
FORD 1682366
FORD 1714387
FORD 7S7G-6714-AA
FORD 7S7G-6714-CA
FORD 96MM 6714 B1A
FORD BM5G 6714 AA
MAZDA 1E05-14302
MAZDA 1E05-14302A
MAZDA 1E05-14302B
MAZDA 1E05-14302C
MAZDA 1E05-14302D
MAZDA 1E06-14302
VOLVO 30711616
VOLVO 30731879
VOLVO 30777486
VOLVO 30777487
VOLVO 31339023

 

Čísla konkurence:

KNECHT OC1051

UFI 23.267.00

MANN  W 7008

 

Použito ve vozidlech:

FORD B-MAX
1.6 Ti (2012.10 - ???); 1596.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Motor: IQJA
1.4 (2012.10 - ???); 1388.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Motor:
1.4 LPG (2013.08 - ???); 1388.00 ccm - 86.00 KM/63.00 kW; Motor: RTJC
FORD C-MAX
1.6 (2007.02 - ???); 1596.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: HWDA; HWDB; SHDA; SHDB; SHDC
FORD C-MAX II
1.6 Ti (2010.12 - ???); 1596.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Motor: PNDA
1.6 Ti (2010.12 - ???); 1596.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Motor: IQDA; IQDB
1.6 EcoBoost (2010.12 - ???); 1596.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Motor: JQDA; JQDB
1.6 EcoBoost (2010.12 - ???); 1596.00 ccm - 182.00 KM/134.00 kW; Motor: JTDA; JTDB
1.6 Flexifuel (2011.02 - ???); 1596.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Motor: MUDA
1.6 Ti (2010.12 - ???); 1596.00 ccm - 85.00 KM/63.00 kW; Motor: XTDA
1.6 LPG (2012.02 - ???); 1596.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Motor:
FORD FIESTA IV (JA_, JB_)
1.25 i 16V (1995.08 - 2002.01); 1242.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Motor: DHA; DHB; DHC; DHD; DHE; DHF; DHG
1.4 i 16V (1996.04 - 2002.01); 1388.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Motor: FHA; FHE
FORD FIESTA (J5_, J3_)
FORD FIESTA sedan
FORD FIESTA V (JH_, JD_)
1.4 16V (2001.11 - ???); 1388.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Motor: FXJA; FXJB
1.6 16V (2001.11 - ???); 1596.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: FYJA; FYJB
1.25 16V (2003.03 - ???); 1242.00 ccm - 70.00 KM/51.00 kW; Motor: M7JA; M7JB
1.25 16V (2002.05 - ???); 1242.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Motor: FUJA; FUJB
FORD FIESTA Van
FORD FIESTA VI
1.6 Ti (2010.12 - ???); 1596.00 ccm - 134.00 KM/99.00 kW; Motor: U5JA
1.25 (2008.10 - ???); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Motor: STJA; STJB
1.25 (2008.10 - ???); 1242.00 ccm - 82.00 KM/60.00 kW; Motor: SNJA; SNJB
1.4 (2008.10 - ???); 1388.00 ccm - 97.00 KM/71.00 kW; Motor: SPJA; SPJC
1.6 Ti (2008.10 - ???); 1596.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Motor: HXJA; HXJB
1.4 LPG (2009.01 - ???); 1388.00 ccm - 97.00 KM/71.00 kW; Motor: RTJA; RTJB
1.6 Ti (2012.09 - ???); 1596.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Motor: IQJA
1.4 LPG (2009.01 - ???); 1388.00 ccm - 92.00 KM/68.00 kW; Motor: RTJA; RTJB
1.6 ST (2013.03 - ???); 1596.00 ccm - 182.00 KM/134.00 kW; Motor: JTJA
FORD FOCUS (DAW, DBW)
1.4 16V (1998.10 - 2004.11); 1388.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Motor: FXDA; FXDC; FXDB; FXDD
1.6 16V (1998.10 - 2004.11); 1596.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: FYDA; FYDC; FYDB; FYDD; FYDH
1.6 16V Flexifuel (2002.01 - 2004.11); 1596.00 ccm - 102.00 KM/75.00 kW; Motor: FYDH
FORD FOCUS C-MAX
1.6 (2003.10 - 2007.03); 1596.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: HWDA; HWDB
1.6 Ti (2004.08 - 2007.03); 1596.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Motor: HXDA; SIDA
FORD FOCUS II (DA_)
1.6 (2004.11 - ???); 1596.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: HWDA; HWDB; SHDA; SHDB; SHDC
1.6 Ti (2004.11 - ???); 1596.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Motor: HXDA; HXDB
1.4 (2004.11 - ???); 1388.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Motor: ASDA; ASDB
1.6 LPG (2009.10 - ???); 1596.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Motor: SIDA
FORD FOCUS II kabriolet
FORD FOCUS II kombi (DA_)
FORD FOCUS II sedan (DA_)
FORD FOCUS III
1.6 Ti (2011.04 - ???); 1596.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Motor: IQDB
1.6 Ti (2011.04 - ???); 1596.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Motor: PNDA
1.6 Flexifuel (2011.04 - ???); 1596.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Motor: MUDA
1.6 EcoBoost (2011.04 - ???); 1596.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Motor: JQDA; JQDB
1.6 EcoBoost (2011.04 - ???); 1596.00 ccm - 182.00 KM/134.00 kW; Motor: JTDA; JTDB
1.6 Ti (2011.08 - ???); 1596.00 ccm - 85.00 KM/63.00 kW; Motor: XTDA
1.6 LPG (2012.02 - ???); 1596.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Motor: MUDA
1.6 Flexifuel (2013.07 - ???); 1596.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Motor:
FORD FOCUS III sedan
FORD FOCUS III Turnier
FORD FOCUS kombi (DNW)
1.4 16V (1999.02 - 2004.11); 1388.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Motor: FXDA; FXDC; FXDB; FXDD
1.6 16V (1999.02 - 2004.11); 1596.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: FYDA; FYDC; FYDB; FYDD; FYDH
1.6 16V Flexifuel (2002.01 - 2004.11); 1596.00 ccm - 102.00 KM/75.00 kW; Motor: FYDH
FORD FOCUS sedan (DFW)
1.4 16V (1999.02 - 2004.11); 1388.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Motor: FXDA; FXDC; FXDB; FXDD
1.6 16V (1999.02 - 2004.11); 1596.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: FYDA; FYDC; FYDB; FYDD; FYDH
FORD FUSION (JU_)
1.4 (2002.08 - ???); 1388.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Motor: FXJA; FXJB; FXJC
1.6 (2002.08 - ???); 1596.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: FYJA; FYJB
1.25 (2004.08 - ???); 1242.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Motor: FUJA; FUJB
1.4 LPG (2010.01 - ???); 1388.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Motor: UTJA
FORD GALAXY
1.6 EcoBoost (2011.02 - ???); 1596.00 ccm - 160.00 KM/118.00 kW; Motor: JTWA; JTWB
FORD GRAND C-MAX
1.6 Ti (2010.12 - ???); 1596.00 ccm - 105.00 KM/77.00 kW; Motor: IQDA; IQDB
1.6 Ti (2010.12 - ???); 1596.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Motor: PNDA
1.6 EcoBoost (2010.12 - ???); 1596.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Motor: JQDA; JQDB
1.6 EcoBoost (2010.12 - ???); 1596.00 ccm - 182.00 KM/134.00 kW; Motor: JTDA; JTDB
FORD KUGA II
1.6 EcoBoost (2013.03 - ???); 1596.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Motor:
1.6 EcoBoost 4x4 (2013.03 - ???); 1596.00 ccm - 182.00 KM/134.00 kW; Motor:
FORD MONDEO IV
1.6 Ti (2010.07 - ???); 1596.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Motor: KGBA
1.6 EcoBoost (2011.02 - ???); 1596.00 ccm - 160.00 KM/118.00 kW; Motor: JTBB
1.6 Ti (2007.03 - ???); 1596.00 ccm - 110.00 KM/81.00 kW; Motor: RHBA
1.6 Ti (2007.03 - ???); 1596.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Motor: PNBA
FORD MONDEO IV sedan
FORD MONDEO IV Turnier
FORD PUMA (EC_)
1.4 16V (1997.11 - 2000.10); 1388.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Motor: FHD; FHF
FORD S-MAX
1.6 EcoBoost (2011.02 - ???); 1596.00 ccm - 160.00 KM/118.00 kW; Motor: JTWA; JTWB
FORD TRANSIT CONNECT Kombi
1.6 EcoBoost (2013.11 - ???); 1596.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Motor: 1GGE; JQGA
MAZDA 121 III (JASM, JBSM)
1.25 (1996.03 - 2003.04); 1242.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Motor: DHF; DHG
MAZDA 2 (DY)
1.4 (2003.04 - ???); 1388.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Motor: FXJA
1.25 16V (2003.04 - ???); 1242.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Motor: FUJA
VOLVO C30
1.6 (2006.10 - 2012.12); 1596.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Motor: B 4164 S3
VOLVO S40 II (MS)
1.6 (2005.01 - ???); 1596.00 ccm - 101.00 KM/74.00 kW; Motor: B 4164 S3
VOLVO S60 II
T4F (2011.04 - ???); 1596.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Motor: B 4164 T2
T3 (2010.04 - ???); 1596.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Motor: B 4164 T3
T4 (2010.04 - ???); 1596.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Motor: B 4164 T
VOLVO S80 II (AS)
T4 (2010.10 - ???); 1596.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Motor: B 4164 T
T4F (2011.05 - ???); 1596.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Motor: B 4164 T2
VOLVO V40 hatchback
T3 GTDi (2012.03 - ???); 1596.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Motor: B 4164 T3
T4 GTDi (2012.03 - ???); 1596.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Motor: B 4164 T
T2 GTDi (2013.03 - ???); 1596.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Motor: B 4164 T4
VOLVO V50 (MW)
1.6 (2005.01 - ???); 1596.00 ccm - 101.00 KM/74.00 kW; Motor: B 4164 S3
VOLVO V60
T3 (2010.09 - ???); 1596.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Motor: B 4164 T3
T4 (2010.09 - ???); 1596.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Motor: B 4164 T
T4F (2011.04 - ???); 1596.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Motor: B 4164 T2
VOLVO V70 III (BW)
T4 (2010.10 - ???); 1596.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Motor: B 4164 T
1.6 T4F (2011.01 - ???); 1596.00 ccm - 180.00 KM/132.00 kW; Motor: B 4164 T2

 

Dále pak nábízíme široký sortiment náhradních dílů.

 

SHÁNÍTE LEVNÉ A KVALITNÍ AUTODÍLY???

 

 

Maloobchodní a velkoobchodní prodej náhradních dílů pro všechny osobní, nákladní i užitkové vozy. Dále nabízíme autochemii, oleje, provozní kapaliny, příslušenství, karosářské díly, nářadí, servisní vybavení. Zboží si můžete objednat, nebo vyzvednout i na naší prodejně.

 

AUTODÍLY od A do Z

281 44 Zásmuky

 

 

 

 

Vaše dotazy rádi zodpovíme tel.: 737 039 572, vicherek@gmail.com  

Verze pro tisk