přesnost: největší

seznam nabídek

  • 60
  • 120
  • 180
  • nabídek na stránce

Nemůžete se nabažit sodovky a dalších sycených nápojů? A chtěli byste si tyto nápoje připravovat sami doma? Pokud jste na obě otázky odpověděli ano, má pro vás firma Sodastream elegantní řešení. Nejprve musíme napsat, že nejde o protěžování jedné značky, nýbrž o fakt, že způsob karbonace vody velmi mocně ovládla právě tato firma a je považována za průkopníka v oblasti domácího sycení nápojů. Právě její úspěch stojí zatím, že mají vlastní kategorii a pokud se lidé baví o výrobě sodovek u sebe doma, mají na mysli právě ji.

První domácí výrobníky sodovek byli velmi populární v 70. a 80. letech minulého století a dnes tedy firma navazuje na svou tradici. Výhodou různých zařízení od Sodastream je to, že si nemusíme připravovat pouze bublinkovou vodu, ale také mnohé ochucené bublinkové nápoje, díky možnosti vložit do přístroje sirupové koncentráty. Tlaková nádržka se následně podle nastavení postará o důkladné prosycení ochuceného nápoje. Celý nápoj se připravuje do speciální lahve, kterou před začátkem jeho výroby musíme umístit pod trysku přístroje. Celý postup je velmi jednoduchý a pochopí jej úplně každý za pár minut.

Díky rozsáhlé nabídce příchutí si můžeme připravit prakticky jakýkoliv sodovkový nápoj, jaký jen chceme. Grep, pomeranč, mandarinka, mojito, cola, broskev, třešeň, jablko, hruška… jsou jich desítky. A pokud bychom snad nechtěli sodovku ochucenou, není problém, můžeme si připravit jenom vodu s bublinkami.

Firma Sodastream si také zakládá na tom, že dává zákazníkům na výběr. Kupříkladu ve velikostech jednotlivých přístrojů. Jestliže si nápoj chceme vychutnat pouze občas, úplně nám postačí menší a levnější varianty. A naopak je firma připravená také na náročné konzumenty, kteří uvítají větší láhve a trysky s více nastavenými. Koupit si můžeme také sirupy se sníženým obsahem cukru.