přesnost: největší

seznam nabídek

890,00 s dopravou 1 040,00
sledovat

Výčepní zařízení ETA

2 dny Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
999,00 s dopravou 1 149,00
sledovat

Výčepní zařízení ETA 0637

2 dny Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
15 000,00 Přeprava ZDARMA s dopravou 15 000,00
sledovat

Výčepní zařízení

4 dny Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
7 500,00 s dopravou 7 500,00
sledovat

VÝČEPNÍ STOJAN ÚSTÍ 3 KOHOUTY

2 dny Do konce
1 dostupný předmět
nikdo nepřihazuje, buďte první
  • 60
  • 120
  • 180
  • nabídek na stránce
  • 1
  • z
  • 1

Výčepní zařízení se bude hodit všem, kdo si rádi užívají zahradní party nebo prostě mají rádi dobře vychlazené pivo, pěkně vlastnoručně načepované (pivo je nejčastější volba pro party s výčepní jednotkou, ale může jít i o jakékoliv jiné nápoje). Tato zařízení můžeme velmi dobře srovnat s těmi v hospodách, jen s tím rozdílem, že výčepní jednotky pro domácí použití jsou tomu samozřejmě uzpůsobené. Nejsou tedy tolik výkonné, ale co je důležitější, ani tak veliké. Jejich doménou je možnost je vzít a přenést kamkoliv se nám zlíbí, na zahradu, do sklepa, na terasu... zkrátka podle toho, kde chceme naší událost pořádat.

Jestliže chceme použít výčepní zařízení na party, musíme si ještě sehnat příslušené hadice, narážeč, redukční ventil, rychlospojky, misku na odkapávání… tady si musíme dát pozor, protože některé z těchto příslušenství je přímo součástí kupované výčepní jednotky, ovšem některé nemusí být. Před koupí si tedy ověříme, co všechno v balení dostaneme, aby nás po obdržení zásilky nečekalo nepříjemné překvapení a my se těsně před akcí ještě nesháněli s hadicemi a ventily.

Mimo příslušenství musíme koukat také na chladící výkon výčepního zařízení. Ten určuje, kolik litrů kvalitně chlazené tekutiny dokážeme natočit za jednu hodinu. U méně výkonných a levnějších modelů je to okolo 20 litrů, jestliže jsme náročnější, můžeme se porozhlédnout po variantách zvládajících i desítky litrů za hodinu, třeba 60-80. V takovém případě bychom však měli počítat s cenou okolo deseti tisíc korun. Méně výkonné jednotky stojí obvykle pár tisícovek.

Díky kvalitní konstrukci by nám měly takové přístroje vydržet pěkně dlouho, je totiž standardem, že se vyrábí z nerezové oceli, což podporuje jejich životnost. Zajímat nás může i počet píp, obvyklá je přítomnost jedné, ale narazíme i na přístroje s více kousky.