Náhled tisku

Tato zpráva nebude vytisknuta.


Tisk

 • Položka nebyla zakoupena
 • skončeno (Středa, 12 října, 11:45:11)

Cena Kup teď

268,00 Kč
Prodej uzavřen

Náklady za přepravu
Obyčejné psaní 49 Kč
Doporučená zásilka 89 Kč
Poštovné zdarma od 7 777 Kč Přeprava ZDARMA

Všechny možnosti

Místo: -

Prodejce XGLukecz (9250)
Akční v nabídkách vystavených prodejcem
Zobrazit všechny nabídky prodejce
Položit Prodejci otázku
Údaje o společnosti
Chráníme Vaše nákupy až do výše 20 000 Kč.

Přeprava zdarma

Při nákupu nad 7 777 Kč
od XGLukecz
Stav zboží: Nové

Call of Juarez The Cartel od vývojářů z Techlandu, zachovává unikátní téma Divokého západu s tím rozdílem, že nás přenáší do akcí nabitého dobrodružství, jež se odehrává v současnosti. Stejně jako minulé hry série Call of Juarez, tak je i Call of Juarez: The Cartel od samého počátku tvořen jako westernová FPS střílečka.

Titul má hluboký a temný příběh, který začíná bombardováním americké policejní agentury fiktivním drogovým kartelem. Při útoku dojde k devastaci agenturní budovy a zavraždění stovek lidí. Útok je naprostým překvapením, což Spojené státy vede k přesvědčení, že se členům kartelu nějakým způsobem podařilo infiltrovat federální agentury. USA v zoufalství skládají dohromady zvláštní údernou jednotku, jejímž cílem je drogový kartel rozprášit. Údernou jednotku tvoří Kim Evansová, agentka FBI, která byla dítětem ulice a gangů. Eddie Guerra, agent protidrogového oddělení a nenapravitelný gambler. A konečně Ben McCall, brutální detektiv policie Los Angeles, který je potomkem Bena McCalla, hrdiny původního Call of Juarez.

Když úderná skupina hledá hlavu kartelu, musí se vypořádat s různými výzvami, které je donutí cestovat z Los Angeles v Kalifornii, přes Arizonu, Nové Mexiko až do mexického Juarezu. Aby to nebylo tak snadné, mají Kim, Eddie i Ben vlastní osobní problémy a démony, kterým musí čelit. Tím vzniká základ pro komplexní adrenalinový zážitek.

Co nás čeká?

 • Zajímavý příběh z prostředí policeních útvarů a drogových kartelů.
 • Kooperace až pro tři hráče - Kim Evansovou, Eddiem Guerrou a Benem McCallem.
 • možnost projít celou kampaň za každou ze tří postav, přičemž každá postava má svůj vlastní unikátní příběh i zakončení.
 • Arsenal více jak 30 zbraní.
 • Široká škála herních možností včetně trestných výprav, ochrany svědků, tvrdých výslechů, misí v utajení, honiček apod.
 • Dodání cca 1-19 dnu od zaplacení  Aukro Widget
  PODÍVEJTE SE I NA MÉ OSTATNÍ AUKCE - jedno poštovné

     
    


  (Kliknutím na obrázek zobrazíte příslušné aukce! Tak se nebojte a objevte svět her!)

  Pokud máte zájem o nějakou jinou PC, PSP, PS2, PS3, X360, Wii, DS hru kterou nemám v nabídce tak si napište :-) rád vám jí vystavím XGLukecz@seznam.cz
Verze pro tisk